Ana sayfa Haber 2020 Range Rover Evoque’in Opsiyonel Hibrid Dikiz Aynası Olacak

2020 Range Rover Evoque’in Opsiyonel Hibrid Dikiz Aynası Olacak

0

Jaguar Land Rover (JLR); 2010 yılında piyasaya sürülen, şirketin küçük SUV’su olan Range Rover Evoque’un en yeni sürümünü duyurdu.

Çoğunlukla yeni 2020 Evoque; yıllık bir yenilemeden bekleyebileceğiniz yükseltmelerin hepsini sunuyor. 50 derecelik bir görüntüyü gösteren HD ekrana dönüşen dikiz aynalar ise; arabanın çok daha kullanışlı olmasını sağlıyor.

2020 Range Rover Evoque Ne Tür Özelliklere Sahip Olacak ?

Yeni Evoque; aynı zamanda JLR’nin ilk hafif hibrid otomobilidir. Yani dört silindirli motora 50 beygir gücü veren güç aktarım sistemine bağlı 48 voltluk küçük bir akü vardır ve sadece sürüş hareketi ile yeniden şarj edilebilir. (Şirket, bir dizi takılabilir hibrit sunmuştur.)

 

 

Akü; otomobil frenleri olarak enerjiyi yakalar ve daha sonra otomobili hızlandırdığı gibi tekrar hareket ettirir. Bu da stop-ve-start durumlarında sürüşü daha verimli hale getirir.

Hem CarPlay hem de Android Auto’ya sahip ve JLR’nin çift ekranlı InControl Touch Pro Duo bilgi-eğlence sistemine (bir seçenek olarak) sahip olan araç; algoritmalarla çalışıyor. Dilerseniz bulut üzerinden yazılım güncellemesi yapabilir ve sürüş keyfinizi kat kat arttırabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here