Ana sayfa Haber 2018 yılı içerisinde Need for Speed Payback için önemli bir güncelleme gelecek!

2018 yılı içerisinde Need for Speed Payback için önemli bir güncelleme gelecek!

0

Need for Speed Payback sürekli olarak genişlemeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi 19 Aralık 2017 tarihinde yayınlanmış olan ilk büyük güncelleme ile birlikte Need for Speed Payback oyununa Speedcross ve Drift Run modları ve yeni arabalar eklenmiş ve yeni Derelict arabaları da birer birer Fortune Valley üzerinde belirmeye başlamıştı. Ayrıca BMW modelleri için de modifikasyon yelpazesi genişletilmişti. Ancak tabii ki yenilikler bu kadarla da sınırlı kalmayacak. Gerek Electronic Arts ve gerekse de Ghost Games, oyunculardan gelen her bir talebi dikkate alıyor ve zaman içerisinde de Need for Speed Payback oyununa eklemeye devam ediyor. Kısa bir süre önce resmi Need for Speed Facebook sayfası üzerinden bir görsel paylaşımı yapıldı. Bu görsel paylaşımı, 2018 yılının ilk müjdeli haberini de beraberinde getirdi. 

Bildiğiniz gibi Need for Speed Payback oyununda, serbest dolaşım imkanı var, ama bu imkan bizlere oyunu sadece çevrimdışı olarak oynarken tanınıyor. çoklu-oyuncu tarafında ise bir görevden diğer göreve geçiş yapılıyor. Yani arabamızla gidemiyoruz. Ne var ki, bu durum bu yıl içerisinde değişecek. Resmi Need for Speed Facebook hesabından paylaşılan görsel ile birlikte verilen bilgiye göre, Need for Speed Payback oyununu çevrimiçi oynarken de harita üzerinde serbest olarak dolaşabileceğiz.

Şimdilik bu özellik için herhangi bir tarih verilmiş değil, ama bizlere bu imkanı sunacak olan yamanın şu anda hazırlık aşamasında olduğunu ve fazla gecikme olacağını sanmıyoruz. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here