Ana sayfa Foto Galeri 2018’de bizi neler bekliyor?

2018’de bizi neler bekliyor?

0

Haziran ve Temmuz”da Rusya”da 2018 Dünya Kupası düzenlenecek
Sadece gitmiyoruz diye iyi bir zaman geçiremeyecek değiliz ya. Takvimlerinizi işaretleyin ve takımlarınızı seçin, TV”lerinizin başına geçin. Haziran ve Temmuz Dünya’ya (eksi biz) aittir. 

 

Mayıs”ta İngiltere”de kraliyet düğünü yapılacak
Prens Harry ve Meghan Markle Mayıs ayında evlenecekler. Raporlara göre  Windsor Kalesi’ndeki küçük bir kilisede sade bir tören düzenlenecek. 

 

Aya sıradan insanlar gidecek
2018’de Silikon Vadisi’nde yeni bir şirket olan Moon Express, aya araç indirecek. Başarılı olursa aya araç gönderen ilk özel şirket olacak. Şirketin asıl hedefi ise, aya insanları götürmek ve orada madencilik yapmak. 

 

Şubat”ta Kış Olimpiyatları  düzenlenecek
2018 kış şenlikleri Şubat ayında iki hafta boyunca Güney Kore’nin PyeongChang kentini devralacak. Olimpiyatlarda Nijerya”nın kadın kızak takımı da yarışacak, böylece Nijerya ilk kez kış olimpiyatlarına katılacak.  

 

Kraliyet bebeği geliyor

Sanki İngiliz monarşisi bizi yeterince eğlendirmemiş gibi Prens William ve Düşes Catherine üçüncü çocuklarını Nisan ayında bekliyorlar. Bunu zaten iki kere yapmışlardı.

 

Tesla”nın elektrikli kamyonu
Elektrikli otomobil söylentilerinin arasından bir kamyonet ve daha büyük araç konseptleri çıktı. 2018’de kamyonlar üretilmese bile, bazı önemli detayları öğreneceğiz.

 

Kemoterapi görenlere soğutma başlığı geliyor
Temelde, kemoterapi öncesinde, o sırada ve sonrasında giyilen bir soğutma başlığı saç dökülmesi olasılığını azaltabiliyor. FDA, sistemi Mayıs 2017’de onayladı ve 2018 yılının en havalı ve en çok beklenen tıbbi atılımlarından biri olacak gibi.

 

Antartikaya uçuşlar başlıyor
Daha önce, Antartika’ya uçmak için uçak kiralamanız gerekiyordu. Gelecek sene başlayacak olan ticari uçuşların hepsi, Arjantin’in en güneyinden başlayıp Antartika”nın yakınında bulunan Seymour Adası’ndaki Arjantin üssünde son bulacak. Penguenler için bu iyi bir haber, beklenen turizm patlamasıyla birlikte, araziler değerlenecektir.

 

Titanik”e dalış turları yapılacak
Mayıs 2018’den itibaren hayranları Titanik batığına dalmak için bir fırsat bulacaklar. Seyahat şirketi fiyatın 1912″de Titanik yolcularının bilet için ödediklerine yakın olacağını söylüyor.

 

ESporlar dünya sahnesine çıkıyor
önümüzdeki yıl ESporlar Jakarta‘daki 18. Asya Oyunlarında sahne alacaklar. Asya Oyunları, “Olimpiyat oyunlarından sonra yapılan en büyük çok sporlu oyunlar” olarak lanse ediliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here