2017'de PlayStation 4 ve PC'lere çıkacak alternatif, eğlenceli oyunlar

Bu sene piyasaya sürülmüş veya sürülecek olan, iyi bir alternatif sunan oyunlar...

 

South Park: The Fractured But Whole

Çıkış tarihi: 2017 (Günü belli değil)

Platformlar: PS4, Xbox One, PC

South Park, güncel olayları ve trendleri sallamak için özel bir yeteneğe sahip. Dolayısıyla bu en yeni oyunun Hollywood'un süper kahramanlar ve süper takımlarla takıntılı taklitleri üzerinden alay etmeye odaklanması şaşırtıcı değil. South Park'ın her zaman küçük kalan çocukları savaştadırlar, hepsi taktik RPG savaşı için en sevdikleri karakterler gibi giyiniyorlar. South Park: The Fractured But Whole’da seçilecek 12 sınıf var ve yeni çocuğun çatışmaları açısından bir taraf ve cinsiyetini seçmeniz gerekiyor.

State of Decay 2

Çıkış tarihi: 2017 (Günü belli değil)

Platformlar: Xbox One, PC

 

Walking Dead bize bir şeyler öğrettiyse o da şu, kurtulan insanlar arasındaki bağları kurmak ve topluluk kurmak, zombi kıyametinden sağ kurtulmanız için gerekli. State of Decay 2, değerli malzemeler için birbirinize hainlik yapacağınıza birlikte çalışmayı kabul etmeniz halinde, dört oyuncuya kadar bu değerleri kalplere taşıyacaktır. Kampınızı inşa etmek için yürüyerek veya dört tekerlekle temizlemeniz, yol boyunca sayısız ölülerin kafataslarının üstünden atlamanız gerekir. State of Decay 2'nin E3 fragmanında gördüğümüz şey umut vericiydi, bu yüzden oyunların sinematik kısa hikayelerin üzerine çıkmasını umuyoruz.

 

Gwent: The Witcher Card Game 

Çıkış tarihi: 2017 (Günü belli değil)

Platformlar: PS4, Xbox One, PC

Popüler bir taleple CD Projekt, The Witcher 3: Wild Hunt'tan kendi CCG'sine kadar hayranlıkla sevdiğiniz mini oyununu çıkartıyor; böylece iki oyunculu, dönmeli stratejiyi bir kez daha sevebilirsiniz. Rekabetçi biri değilseniz, orijinal RPG karakterleri daha fazla ses kaydı için geri getiren Gwent'in tam teşekküllü tek oyunculu bir kampanyası olacak ve bu kampanya 10 saatten fazla sürecek. Onu deneyebilirsiniz.

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam