2017'de PlayStation 4 ve PC'lere çıkacak alternatif, eğlenceli oyunlar

Bu sene piyasaya sürülmüş veya sürülecek olan, iyi bir alternatif sunan oyunlar...

 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Çıkış tarihi: 30 Haziran 2017

Platformlar: PS4

 

Söylentiler, olası bir Crash Bandicoot canlandırmasıyla ilgili olarak yıllardır dolaşmaktaydı ve PS1 dönemi keseli hayvanı nihayet Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'de geri dönmesini sağlıyor. N. Sane Trilogy, bir zamanlar ünlü PlayStation maskotunun ilk üç gezisini derliyor ve bunları 4K çözünürlükte tamamen onarıyor. N. Sane Trilogy, yepyeni dokuları, canlandırmayı ve sanatı tanıtırken, hayranlarının yıllarca sevdikleri aynı düşmana vurmalar, meyve toplama ve hassas atlama eylemlerini içeriyor ve kontrol noktasını birleştiriyor ve sistemleri kaydediyor. Sonunda, Crash Bandicoot, hakkıyla hak ettiği saygı ve dikkati çekiyor.

 

Splatoon 2

Çıkış tarihi: 2017 Yazı

Platformlar: Switch

 

On yıl önce, Nintendo'nun online rekabet için mükemmel bir takım temeller atacağını söyleyenlere pek iyi gözle bakmazdınız, yine de burada Wii U'nun fantastik Splatoon'unun bir sonucunu görüyoruz. Bu mürekkep balığı çocuk ipuçları, sahnelerin yeni kızları ile renk cümbüşü içinde geri geliyor, çift tabancalı Splat Dualies gibi yeni silahlarla birlikte Splat Roller’ın yenilenmiş sürümleri sevenleri için sunuluyor. Online olmadan önce yeteneklerinizi test etmek istiyorsanız, Splatoon 2 de Switch sistem bağlantısı sayesinde yerel çok oyunculu oyuna izin veriyor, onu kullanabilirsiniz. Ayrıca denetleyicinin jiroskopik hedeflemesinin sağladığı ekstra hassasiyetle birlikte, çim etiketleme potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için eklenen Dodge Roll manevrasına hakim olmanız gerekir.

 

Middle-earth: Shadow of War

 

Çıkış tarihi: Ağustos 2017

Platformlar: PS4, Xbox One, PC

 

Orta Dünya'da Tolkien'in Creed açık dünya aksiyonu: Mordor'un Gölgesi, bir sonucu kolayca garanti ediyor - şimdiye kadar ne zaman çıkacağı bilinmiyordu. Shadow of War, ölümsüz canavar Talion'u ve onun her zaman gözyaşlarıyla biten bu şeylere rağmen yeni bir Güç Halkası kurmuş olan telaşlı Wraith Celebrimbor'ı geri getiriyor. Yıldız Nemesis sistemi, sıradan orkların birçok savaş boyunca zorlu rakiplere dönüşebileceği bir dönüş yapacak ve yeni Nemesis Kaleleri bu kötü niyetli kişilerin gösteriş yaptığı alanlar olarak hizmet edecek. Ancak asla korkmayın - bu kaleleri basmak için emrinizde kendi sadık ordunuz olacaktır - sonunda Sauron'a yönelik olarak gereken güçlere kavuşacaksınız.

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam