2017'de PlayStation 4 ve PC'lere çıkacak alternatif, eğlenceli oyunlar

Bu sene piyasaya sürülmüş veya sürülecek olan, iyi bir alternatif sunan oyunlar...

2006 FPS Prey'i kaçırdıysanız endişelenmeyin - aynı adı taşıyan bu yeniden düzenlenen Prey, her şeyi size sunuyor. Bu tür oyunların arkasındaki ekip olan Arkane Studios tarafından geliştirilen bu bilimkurguda, şekil değiştiren, gölge benzeri uzaylılar tarafından işgal edilen bir uzay istasyonuna kapatılıyorsunuz. Kahraman Morgan Yu, bu işgalcilere karşı, akıl sağlığı yavaş yavaş bozulsa bile, hayatının devam etmesi için mücadele edecek.

 

Injustice 2

Çıkış tarihi: 16 Mayıs 2017

Platformlar: PS4, Xbox One

 

Batman, Süpermen ve bir sürü başka kahraman ve kötü adam, Mortal Kombat X'ten güç alan yeni motorla Netherrealm Studios'unun Injustice 2 oyununda,  dükkana geri dönüyorlar. DC Comics Injustice 2 hakkında en ufak bir bilgisi olanlar için bu 2.5D savaş gemisinde fanatikler için sunulan şey bir ton var. Bu dövüş oyunu ek ekipmanlarla, tercih ettiğiniz karakterinize gelişmiş yetenekler ve kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için zamanla toplanan şeylerle ilginçleştirilmiş.

 

Star Trek: Bridge Crew

Çıkış tarihi: 30 Mayıs 2017

Platformlar: PSVR, Vive

Kasım 2016’da çıkacakken ertelenen bu dört kişilik VR oyun, temelde Kobayashi Maru simülasyonunu oynama şansınız. Yine de onu yenebileceğinizden emin değilim. Star Trek Bridge Crew'da, geminin köprüsünde çeşitli roller üstlenebiliyor ve aslında arkadaşlarınızla VR’la etrafta dolaşabiliyorsunuz. Fanatikler için bir servis olarak bu kesinlikle cazip görünüyor.

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam