Ana sayfa Haber 2016’nın en iyi oyunlarından biri artık iPhone ve iPad’de!

2016’nın en iyi oyunlarından biri artık iPhone ve iPad’de!

0

Şahane bir bulmaca oyunu olan “The Witness” artık iPhone ve iPad”de. ücreti 10$ olan The Witness, zaman harcamaya değecek bir oyun.

iPhone ya da iPad”De “Monument Valley (Anıt Vadisi)”ni oynadınız mı hiç? Hoşunuza gitmişse eğer, “The Witness”in de hoşunuza gideceğine emin olabilirsiniz. Dikkat gerektiren zekice tasarlanmış bir bulmaca oyunu olan The Witness, aynı zamanda sırlarla dolu bir adada gerçekleşen zekice keşiflere dayalı.

Oyun, bulmacaların çözüldüğü tek kişilik bir oyun. “The Witness”in yüzeyindeki her şey basit görünür ama altında bir dünya gizlidir. örneğin yukarıdaki bulmaca basittir: Yuvarlaktan başlayarak sağ üst köşedeki köşeden çık. Başlangıç, size The Witness”in üzerine bina etmeye başladığı şeyi öğretir. Birkaç saat sonra hazırlık yapmadan bütünüyle anlamsız gelecek aşamalara erişeceksinizdir.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi verirsek, muhteşem bir keşif yolculuğunu berbat etmiş oluruz. Oyuna vereceğiniz paraya değeceğini göreceksiniz. Oyunu bu bağlantıya tıklayarak satın alabilirsiniz.

The Witness aynı zamanda PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac”te de oynanabiliyor.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here