Ana sayfa Donanım 2013 model Sony Cyber-shot’lar

2013 model Sony Cyber-shot’lar

0

“Daha akıllı çekim ve daha kolay paylaşım” temasına sahip yeni modeler…

Sony, yeni Cyber-shot fotoğraf makinelerini tanıttı. Yeni Sony Cyber-shot”lar, hareket eden kişi ve nesnelerde daha iyi sonuçlar için iyileştirilmiş Superior Auto özellikleri ile dikkat çekti. Ayrıca yeni modeller; gelişmiş Optik SteadyShot özellikleri ile zum yaparken bile daha net kareler çekilmesine olanak tanırken bazı modelerdeki Wi-Fi özelliği sayesinde de fotoğraf ve videoları anında paylaşma fırsatı veren teknolojileri ile beğeni kazandı. Şimdi yeni modelleri kısaca tanıyalım.
 

Cyber-shot WX200, WX80, WX60 ve TF1
İnce ve şık tasarımlı yeni Cyber-shot WX200/WX80/WX60 fotoğraf makinelerinde, son derece detaylı fotoğraflar ve Full HD videolar için Sony”nin büyük beğeni toplayan Exmor R CMOS sensörü bulunuyor. Yeni Cyber-shot TF1 ise kara, kuma, toza, sıfırın altındaki sıcaklıklara ve 10 metreye kadar derinliklerde tamamen su altında tutulmaya karşı dayanıklı olmasıyla hareketin maksimum düzeyde yaşandığı temponuza ayak uydurabilen bir aygıt. Gelişmiş bir flaş mekanizmasına sahip ve 16 megapiksel fotoğraf, 4x optik zum özelliğine ek olarak HD video kaydı gerçekleştirilebiliyor.

 


W730, W710 ve Yüksek zumlu Cyber-shot H200

Hafif, kompakt Cyber-shot W710 ise acemi fotoğrafçıların işini kolaylaştıran büyük, rahat düğmeleri dikkat çekiyor. Her iki modelle 16.1 milyon piksel fotoğraf çekimi ve HD video kaydı yapılabiliyor. W730 8x optic zuma sahip, W710″un optic yakınlaştırma oranı ise 5x. Güçlü 26x optik zum aralığı ile Cyber-shot H200 objektif değiştirmenize gerek kalmaksızın bir profesyonel gibi fotoğraf çekmenize yardımcı oluyor. 20.1 milyon piksel fotorğaf çekimine olanak tanıyan Super HAD CCD sensörlü H200″de ayrıca HD video, akıllı otomatik mod, güzellik efekti, güçlü flaş gibi özellikler bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here