Ana sayfa Donanım 2010 Tipa Ödülleri Açıklandı

2010 Tipa Ödülleri Açıklandı

0

TIPA “en iyi veri depolama ortamı” ödülü SanDisk Extreme Pro CF kartının!

Flaş bellek kartlarında dünya lideri SanDisk, SanDisk Extreme® Pro™ CompactFlash® kartının Technical Image Press Association (TIPA) tarafından 2010 “En İyi Veri Depolama Ortamı” ödülünü aldığını duyurdu. TIPA ödülleri tüm dünyada en itibarlı fotoğraf ve görüntüleme ödüllerinden biri olarak biliniyor.
İnovasyon, ergonomi, tasarım, kullanım kolaylığı, verimlilik, fiyat/performans oranın gibi pek çok kriteri dikkate alan TIPA editörleri 1991 yılından bu yana çeşitli kategorilerde görüntüleme ürünlerine TIPA ödülleri vererek, fotoğraf tutkunlarına ve profesyonellerine en iyi satın alma seçimi yapmaları konusunda yol gösteriyor. Teknoloji sürekli değiştiği için TIPA ödülleri kategorileri de sürekli değişiyor. Mevcut kategoriler D-SLR makinelerden, kompakt makinelere, yazıcılarından yazılıma, tarayıcı ve fotoğraf kiosklarından profesyonel ışık sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılıyor.

90 MB/sn”ye kadar okuma/yazma hızlarına sahip ve 16″dan 64 GB”ye kadar değişen kapasitelerdeki SanDisk Extreme Pro CF kartlar profesyonel fotoğrafçılar için tasarlanan hızlı, yüksek kapasiteli bellek kartlarında yeni bir standart oluşturuyor. Kart, RAW+JPEG görüntülerin sürekli çekimleri ya da uzun HD video kayıt oturumlarına ihtiyaç duyulan profesyonel kullanım modelleri için mükemmel bir uyuma sahip. SanDisk® Power Core™ Controller görüntü verilerini kartta daha hızlı dağıtıyor ve performansı yükselterek dayanıklılığı artırıyor. SanDisk Extreme kartlar -25 C”den 185 C”ye kadar varan ısılarda çalışmayı garantilemekte ve neme karşı ek koruma sağlayan RTV silikon kaplama içeriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here