Ana sayfa Donanım 180 derece görüntü: Samsung Multiview MV800

180 derece görüntü: Samsung Multiview MV800

0

Samsung”un şık ve modern çizgiler taşıyan, dijital fotoğraf makinesi MultiView MV800 yılbaşında hediye listelerinin en başında yer alacak

Stil, yenilikçilik ve kullanım kolaylığının mükemmel birleşimini sunan MultiView MV800, özellikle aktif sosyal yaşamları olan kullanıcıların yılbaşı tatillerinin en heyecanlı ve unutulmaz anlarını yakalayıp ölümsüzleştirmelerine olanak sağlıyor. Tatil sezonunun simge renkleri olan canlı kırmızı ve kar beyazı renk alternatifleri ilesunulan SamsungMultiView MV800, tüm sosyal toplantılarda görenlerin beğenisini toplayacak.
Samsung MultiView MV800
Bugüne kadar benzer modellerde hiç görülmemiş 3.0″”180 derece dönebilen dokunmatik ekranı ile MV800, 16.1 megapiksel çözünürlükte fotoğrafları çok yukarıdan ya da aşağıdan kolaylıkla çekmeyi ve görüntülemeyi sağlıyor.Kullanıcı ister sosyal paylaşım ağlarındaki profili için kendi portre fotoğrafını, ister tatil ve bayramlarda biraraya gelen ailesini ya da arkadaş grubunu ya da coşkulu bir konserde arkadaşlarının resmini çekiyor olsun, yukarıdan çekim yapabilen dönebilenekran mükemmel kareyi yakalamayı garanti ediyor. MV800″ün sofistike, minimalist unsurlar taşıyan tasarımı metalik bir yüzeyle tamamlanıyor. Şık siyah renk seçeneği ile sunulan MV800 ultra ince hatları ile kullanıcıların cebine ya da el çantasına kolaylıkla sığıyor. çarpıcı tasarımı MV800″ü trend belirleyiciler için de mükemmel bir hediye yapıyor. Stil ve zengin özelliklerin mükemmel bir harmanı olan Samsung”unMultiView MV800 dijital fotoğraf makinesi, sınıfının en iyi görüntüleme teknolojisini barındırıyor. Bu teknoloji, kullanıcı fotoğraf çekimi konusunda ne kadar tecrübesiz olursa olsun en iyi sonuçları sunmayı garanti ediyor.Birbirinden farklı alternatiler sunan bir dizi yaratıcı özelliğe, kullanıcılar tek bir düğmeye basarak erişebiliyor ve unutulmaz fotoğraflar çekebiliyor.

üstün görüntü kalitesini garantileyen MultiView MV800, 26mm geniş açılı, 5x optik zumlu lensi ile her bir detayı canlı renklerde ve berraklıkta yakalıyor. ön izlemeliPanorama fonksiyonu ile de geniş grup fotoğrafları kimseyi resmin dışında bırakmak zorunda kalmadan çekilebiliyor. İstenen resim çekildikten sonra, kullanıcılar Sihirli çerçeve, Akıllı Filtre ve Fotoğraf Editörü özelliklerinin sunduğu eğlenceli kareler, kolay efektler ve storyboard”larla yaratıcı yönlerinin kontrolü ele geçirmesine izin veriyor. Fotoğraf makinesinin akıllı dokunmatik ekranı, Smart Touch 3.0 kullanıcı arayüzü ve duvar kağıdı kullanıcıların aynı akıllı cep telefonlarında olduğu gibi menü seçenekleri içinde gezip hızlı bir şekilde diledikleri seçeneğe girmelerine olanak sağlıyor. çığır açıcı yenilikçi özellikleri, sofitike tasarımı ve kullanıcı dostu fonksiyonları SamsungMultiView MV800″ü yılbaşında sahip olunabilecek en iyi kompakt fotoğraf makinesi yapıyor. İster stil sahibi arkadaşınız, ister çok sevdiğiniz anneniz için uygun mükemmel hediye arayışı içinde olun, Samsung”un aradığınız tüm özelliklere sahip mutlaka bir ürünü olduğunu göreceksiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here