Ana sayfa İnternet 12. Altın Örümcek başvuru heyecanı başladı

12. Altın Örümcek başvuru heyecanı başladı

0

Türkiye”de İnternetin Oscarları olarak tanımlanan Altın örümcek Web ödülleri”nde toplam 38 kategoride 2013 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek.

12. Altın örümcek Web ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 13 Kasım – 13 Aralık 2013 tarihleri arasında www.altinorumcek.com web sitesinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ile ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı web sitesinde tüm verilere kolaylıkla erişilebiliyor.

Altın örümcek”te zaman işlemeye başladı
13 Kasım çarşamba günü adaylık başvurusu ile başlayan Altın örümcek Web ödülleri”nde süreç Haziran ayında 38 kategoride en iyi web sitelerine ödüllerin verilmesi ile son bulacak.

Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Organizasyonda Halk Oylaması ile internet kullanıcılarının da katılımının teşvik edildiği, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yer alıyor. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 12 Mart 2014- 28 Mart 2014 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

12. Altın örümcek Web ödülleri”nin basın sponsorları arasında Macline, Newtech, yer aldı. Btnet.com.tr, Kurumsalhaberler.com ve Tivilog online medya sponsoru, İmalathane web sponsoru olurken Technotoday ise destekleyenler arasında bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here