Ana sayfa Haber 110 USB albümden sonra şimdi sözlük projesinde

110 USB albümden sonra şimdi sözlük projesinde

0

Elektronil-Rock grubu interaktif ortam için kolları sıvadı
 

Elektronik-rock müzik alanında yenilikçi çizgisi ve başarılı sahne performansı ile adından sözettiren 110″un, USB bellekte piyasaya sunulan ve çok ses getiren üçüncü albüm projesinden sonra, yine müzik sektöründeki dinamikleri değiştirecek sözlük projesi hayata geçti.  110, fan forum sayfasını 110line Sözlük’ e dönüştürerek, müzik ortak paydasında içerik olarak daha zengin, kişiselleştirmeye açık, daha interaktif ve dinamik bir platform oluşturmayı amaçlıyor.

Beta sürümü yayınlanan 110line Sözlük, tasarım olarak şimdilik diğer sözlüklerle benzeşiyor. Türkiye’ de müzik sektörünün buluşma noktası olmayı amaçlayan 110line Sözlük için, ek fonksiyonlar ve kişiselleştirme olanaklarının yeralacağı bir sayfa tasarım ise yolda!

Sözlükte yeni albümlere, yeni isimlere ve güncel haberlere yer verilerek, müzik sektörünü yakından takip eden tüm dinleyiciler ve profesyonelleri biraraya getirecek bir platform hedefleniyor.  110 grup üyelerinin aktif yazar olarak bulunduğu sözlükte, ilerleyen günlerde diğer grupların ve müzisyenlerin de yeralması bekleniyor.

110 Sözlük’ün beta versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here