Ana sayfa Haber 11. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular başlıyor!

11. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular başlıyor!

0

İnternetin Oscarları yeni sahiplerini bekliyor!

DorukNet tarafından bu yıl 11.si düzenlenen Altın örümcek Web ödülleri için başvurular 14 Kasım çarşamba günü başlıyor. DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem, on yıl içerisinde 25 bin başvurunun değerlendirildiğini belirtti.
 

Türkiye”nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın örümcek Web ödülleri”nde toplam 38 kategoride, 2012 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek. 11. Altın örümcek Web ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 14 Kasım – 14 Aralık 2012 tarihleri arasında www.altinorumcek.com web sitesinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ile ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı web sitesinde, tüm verilere kolaylıkla erişilebiliyor.

 

Altın örümcek”te En İyi Mobil Web Sitesi kategorisi de yerini aldı.
Altın örümcek ödülüne sahip olmak isteyenler, bir web sitesi ile 38 kategori içerisinden, en fazla üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. 11. Altın örümcek Web ödülleri kategorileri arasında Otel ve En İyi Mobil Web Sitesi bu yıl ilk kez yerlerini alırken, Alışveriş ve Yaşam Merkezleri yeniden kategoriler arasına girdi. Ayrıca birkaç kategorinin de içeriğini yenileyen Altın örümcek Web ödüllerinin bu yıl ki kategorilerine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
 
11. Altın örümcek Web ödülleri”nin basın sponsorları arasında Macline, Newtech, The Brand Age yer aldı. Btnet.com.tr, Kurumsalhaberler.com ve Tivilog online medya sponsoru, DudesDivision sosyal medya sponsoru, web sponsoru İmalathane olurken Technotoday ise destekleyenler arasında bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here