Ana sayfa İnternet 11. Altın Örümcek Ödülleri sahiplerini buldu

11. Altın Örümcek Ödülleri sahiplerini buldu

0

Her yıl düzenli olarak yapılan ve bu yıl 11″incisi organize edilen Altın örümcek Web ödülleri, dün gece Haliç Kongre Merkezi”nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu

 

Her yıl düzenli olarak yapılan ve bu yıl 11″incisi organize edilen Altın örümcek Web ödülleri, dün gece Haliç Kongre Merkezi”nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Altın örümcek Web ödülleri”nde: ntvmsnbc “En İyi Haber Sitesi” ve “En İyi Erişilebilir Site”, NTVSpor.net “En İyi Spor Sitesi, CNBCE.TV “En İyi Eğlence Sitesi”, tvyo ise “En İyi Portal Sitesi” ödülünü kazandı.
 

tvyo, 11. Altın örümcek Web ödülleri kapsamında; Nisan ayında gerçekleşen “Halkın Favorileri” kategorisinde de bir başarıya imza atarak “Eğlence” dalında halkın tercihi olmuştu. Her bir kategoriden ilk 3 sitenin belirlendiği ve halk oylamasına sunulduğu yarışmada, web ve internet teknolojilerini kullanarak başarılı projelere imza atan yarışmacıların, tanıtımı ve bu alanda yapılacak yatırımların desteklenmesi amaçlanmıştı.

ntvmsnbc’nin ödülünü Haber Müdürü Kürşat özmen, NTVSpor.net’in ödülünü Yayın Yönetmeni Cem Kurel, tvyo.com’nun ödülünü E-ticaret Koordinatörü Caner Erim ve cnbce.tv’nin ödülünü ise Sosyal Medya ve Digital İş Geliştirme Yönetmeni Onur Aydın aldı.

38 kategorinin yer aldığı 11. Altın örümcek Web ödülleri”nde, elemelerin ardından 300″ü aşkın finalist, 44 kişiden oluşan jürisinin değerlendirmesine sunuldu. Kategorilerde yarışan katılımcıların; tasarım, içerik, özellik, işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu gibi özellikleri incelendi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here