Ana sayfa Mobil 1080p”lik HTC Deluxe”un eli kulağında

1080p”lik HTC Deluxe”un eli kulağında

0

HTC’nin Full HD telefonu sadece Amerika ve Japonya ile sınırlı değil
 

Verizon’dan bir aralar HTC Deluxe ismiyle de anılan HTC Droid DNA’nın çıkacağına dair dedikodular söylenmişti, hatta sızıntılar olmuştu. Bunlar sonunda gerçekleşti ve  birkaç gün önce Droid DNA resmen tanıtıldı. Asıl olay 1080p’lik canavarın uluslararası versiyonuyla ilgili. Daha önce birçok modelin basın fotoğraflarını Twitter üstünden paylaşan evleaks, bu sefer HTC Deluxe fotoğrafını paylaştı. Ayrıca resimle birlikte attığı mesajda HTC Deluxe küresel versiyon olduğunu da yazdı. 
 

 
Evleaks’in daha önce sızdırdıkları doğru çıkmıştı. Bu sebeple HTC Deluxe’un gelmesi yüksek ihtimal. Diğer yandan kısa bir süre önce sitemizde de yer verdiğimiz haberde ePrice sitesinde HTC DLX’in render resimleri yayınlanmış ve cihazın Asya versiyonunun geleceğine dair bazı bilgiler paylaşılmıştı. Dedikodulara göre telefon ilk çıkışını 6 Aralık’ta çin’de, 10 Aralık’ta ise Tayvan’da yapabileceği belirtiliyordu. Evleaks’in sızıntısı ile birlikte bu durumun Asya versiyonu ile sınırlı kalmayacağı gözüküyor.
 
Farklı kaynaklara ve bazı söylentilere göre Deluxe, 6 Aralık’ta tanıtılacak, bundan 1 hafta sonra da satışa çıkacak. Zaten HTC’nin Full HD telefonunun Avrupa ve diğer yerlere geleceği tahminleri de az çok yapılıyordu. Kesin cevap için beklemede kalmak gerekiyor. HTC’nin Full HD telefonuyla ilgili gelişmeler oldukça sitemizden sizlere bildireceğiz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here