100 TL altı kulaklıklar rehberi

Kulaklıklar artık cep yakmaya başladı. Newtech'e özel bir rehberle uygun fiyatlı kulaklığınızı bulun.

Kulaklık, belki de modern insan tarafından en fazla kullanılan teknolojik aksesuarlardan biri. Akıllı telefon ya da cep telefonlarındaki müzik dinleme fonksiyonları için gerekliliklerden biri olan bu cihazların çok sayıda kategoride sunulduğu görülüyor. Kulaküstü ya da kulakiçi kulaklık modelleri, aynı zamanda müzik fonksiyonu da sunan alternatifle derken seçenek yelpazesi bir hayli geniş durumda. Bu noktada mütevazi fiyatlı, üstelik son derece yetenekli, kaliteli kulaklık modelleri ise hemen herkesin ulaşmak istediği noktalar arasında. Bizler de siz değerli okurlarımız için 100 TL’yi aşmayan bütçelerle satın alınabilecek en iddialı modelleri bir araya getiriyoruz. Listede çok iyi markaların test ederken kulaklarımızın pasını silen modeleri var.

Cellular Line Mantis

Son derece mütevazi bir fiyat etiketiyle gelen bu sempatik model, ilk aşamada güzel görünüyor. Oval ve ince tasarımı ile kulakiçi için ideal yapıda. Beyaz renkte ve kablosu da ortalama uzunlukta. Çok yönlü ve kolay kablolu stereo kulaklık Cellular Line Mantis, derin alçak frekansları ile çok iyi ses kalitesi ve zengin ses sağlamayı başarıyor. Gelen aramaları yönetebilmeye de olanak tanıyor. Fiyatına inanamayacaksınız!

 

46 TL

 

Lenovo P190

 

Türkiye’de daha çok mobil cihazları ve dizüstü bilgisayarları ile tanınan markanın şık kulaklık modelinde konfor ön planda. Tamamı metal gövdeli şık tasarım sahip Lenovo P190 mikrofonlu kulak içi kulaklık geliştirilmiş müzik deneyimini esnasında gelen telefon çağrılarına kolay geçiş yapabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış.

 

Kulakiçi kulaklıkta yumuşak malzeme size, müzik ya da sese dair diğer her şeyin rahatsızlık söz konusu ulaşmasını sağlıyor. 2 farklı boyuttaki kulakiçi malzemesi sayesinde ürünün kulağınıza küçük gelmesi ya da çok büyük gelmesi gibi istenmeyen sorunların da önüne geçilmesi sağlanmış.

 

Kulak içi tasarımı ve kulak ucu silikonları ile dış çevredeki sesleri de izole etmeyi başarıyor. 10mm boyutundaki neodymium sürücülerle süper derin, pürüzsüz yüksek kaliteli bas ve kristal kadar net sesler de sizinle. Kablo Uzunluğu: 1.35 m 1 metre 35 santimlik inanması güç kablo uzunluğu, mikrofon, ses ayarı kontrolü öne çıkan diğer özellikleri arasında. Tam bir fiyat/performans modeli.

48 TL

 

 

Sony MDREX110APB.CE7

 

Ultra modern tasarımıyla dikkat çeken kulaklık, yumuşak kulak ucu silikonlarıyla inanılmaz keyifli. Tasarımında Japon teknoloji şirketi Sony’nin ciddi bir ergonomi ve görsel uyum sunduğu da gerçek. Sony logosunun alt kısmındaki yeşil uç kısım, tasarımdaki şık detayları arasında. Son derece hafif ve 1 metreyi aşkın uzunluktaki kablosuyla da cebinizdeki ya da çantanızdaki cihazla sıkı bağlar kurabiliyor. 9mm neodimyum sürücülere sahip olan Sony MDREX110APB.CE7, böylelikle güçlü bir ses sunumu vaat ediyor. 5-24.000 hz frekans aralığı, iyi baslar ve kaliteli tizler de öne çıkan diğer özellikleri.

89 TL

 

Pioneer SE-CE511I-K

Tasarım, zerafet, modernite. Bu modelin öne çıkan üçlüsü bunlar. Ünlü ses teknolojileri markası Pioneer’ın SE-CE511I-K kodlu modelinde son derece düşük bir bütçe ayırarak yüksek verimlilik sunan bir kulaklığa merhaba diyebilirsiniz. 15.4mm’lik şaşırtıcı büyüklükteki sürücüsü sayesinde ultra yüksek sesler, net bas ve tizler sizinle. 20 - 21,000 Hz frekans aralığı, 100 mW maksimum giriş gücü, 1.2 metrelik kablo uzunluğu, ses kontrol düğmeleri ve sadece 6 gramlık ağırlığı da diğer öne çıkan özellikleri arasında. Küçük bir detay olarak silikon ya da yumuşak malzemeden üretilmiş bir kulaklık ucu yastığına sahip değil.

 

60 TL

Yurbuds Ironman Inspire

Ünlü ses teknolojileri markası Yurburds’un şaşırtıcı tasarımlı modeli Ironman Inspire ile tanışmalısınız. Star Trek izleri taşıyan görünümüyle kesinlikle baştan çıkarıcı. Biraz bilim kurgusal olduğuna şüphe yok.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam