Ana sayfa Donanım 10 GB ücretsiz depolama servisi: Yandex.Disk

10 GB ücretsiz depolama servisi: Yandex.Disk

0

Yandex, bulut tabanlı ücretsiz veri depolama servisi Yandex.Disk”i hizmete açtı

Yandex kullanıcıları, 10 GB kapasitesi olan Yandex.Disk”e yükledikleri belgelere, fotoğraflara, filmlere veya müzik parçalarına İnternet erişimi olan herhangi bir cihazdan, diledikleri her an ulaşabiliyor; dosyalarını, e-posta veya tüm popüler sosyal ağlar üzerinden çevreleriyle paylaşabiliyor.

Her tür dosya formatını destekleyen ve Yandex.Mail”e entegre edilmiş olan Yandex.Disk”te, kullanıcıların yükledikleri dosyaların yanı sıra e-posta ileti eklerinin saklanması için de özel bir alan bulunuyor. Bu alan, Disk”in 10 GB”lik kapasitesini etkilemiyor.
 

Yandex.Türkiye ülke Müdürü Alisher Hasanov, “Bir bulut depolama servisi olan Yandex.Disk”te her türlü verinizi güvenle saklayabilirsiniz. Bilgisayarınız bozulsa bile Disk”teki dosyalarınıza hiç bir s¸ey olmaz. Gerekli senkronizasyonu sagˆlayan Disk sayesinde, bir belge üzerinde evinizdeki bilgisayarda çalışmaya başlayıp, ofisteki bilgisayarınızda devam edebilirsiniz. Masaüstü uygulaması sayesinde dosyalarınıza çevrimdışıyken de ulaşabilirsiniz” diyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here