Ana sayfa Haber 1 yeni Hitman dizisi ve 2 yeni Hitman oyunu geliyor!

1 yeni Hitman dizisi ve 2 yeni Hitman oyunu geliyor!

0

Son birkaç gündür sizlere bol bol Hitman haberi sunar olduk. öncelikle yeni bir Hitman oyununun IO Interactive tarafından geliştirildiğini öğrendik, ardından da en son çıkan oyunun 7 milyon oyuncuya ulaştığını öğrendik. Bugün karşımıza çıkan yeni bilgilere göre şu an 3 yeni Hitman projesi aktif. Bu projelerden 2 tanesi video oyunu olarak geçiyor ve bu 2 video oyunu projesi de IO Interactivecephesinde. Diğer proje ise bir TV dizisi. Yapılan açıklamalara göre ise bu TV dizisi Fox 21 ve Hulucephelerinin elinde. Dilerseniz tüm bu bilgilere haberimizin devamından daha detaylı bir şekilde göz atalım.

öncelikle Ajan 47″nin dizisinden bahsedelim. Sizlere dediğimiz gibi bu TV dizisi Fox 21 ve Huluekiplerinin elinde. Yayımlanan bilgilerin devamına göre bu dizinin senaryosu Derek Kolstad tarafından yazılıyor. Derek Kolstad daha önce John Wick serilerinin yaratıcılığını yapmıştı. Bu yüzden dizisinin senaryosunun güzel olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Bu dizi projesi haricindeki diğer 2 proje de video oyunu. Zaten IO Interactive ekibinin yeni bir video oyunu üzerinde çalıştığını biliyorduk fakat bu oyun sayısını 1 zannediyorduk. Meğer IO Interactive, 2 yeni oyun yapıyormuş.

IO Interactive tarafından geliştirilen bu oyunlardan bir tanesi muhtemelen HITMAN: Sezon 2 olacak çünkü geliştirici ekip HITMAN için yeni bir sezonun geleceğini daha önceden duyurmuştu. Fakat bu konuda diğer oyunun ne olacağını düşünemiyoruz. Belki geliştirici ekip Nintendo Switch için özel bir oyun yapıyor olabilir, belki de yeni bir mobil oyun geliyor olabilir. Şu an net olarak bir şey söyleyemiyoruz ama sizlerin yorumlarına da açığız. Sizce 2. Hitman oyunu ne olabilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here