Ana sayfa Haber 1 dolardan az hosting sağlayan firma Strato”nun toplantısından notlar

1 dolardan az hosting sağlayan firma Strato”nun toplantısından notlar

0

 STRATO AG, ürünlerini www.strato.com adresinde Türkçe olarak sunmaya başladı. STRATO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Christian Böing, bugün İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısında Türkiye hosting pazarına girdiklerini duyurdu.

Türkiye websitesi, STRATO‘nun ilk uluslararası hosting portalının bir parçası olarak şu andan itibaren İngilizce olarak da kullanılıyor. Uygun fiyatlar, “yüksek” veri güvenliği ve 18 yılı aşkın hosting tecrübesiyle müşterilerimize önemsedikleri her şeyi sunarak, Almanya, Hollanda ve İspanya gibi doymuş hosting pazarlarında bile büyümeyedevam ediyoruz” diyor. 18 yılı aşkın hosting tecrübesi Kurulduğu tarih olan 1997’den kısa bir süre sonra hosting dünyasında devrim yaratan bir hosting sağlayıcısı olan STRATO, Türkiye pazarına giriyor. Hizmetin ilk sağlayıcılarından biri olan STRATO, bütçe dostu web sayfası komple paketlerini pazarlamış ve böylece ülkeye özel alan adı “.de”nin Almanya’daki devasa gelişimininde de katkısı oldu.

STRATO, burada tam bir ürün portföyü sunmaktadır. STRATO, sadece uygun fiyatları değil, diğer hosting sağlayıcılarının sunmadığı birçok fonksiyonu da beraberinde getirmektedir. Bu fonksiyonlara örnek olarak şu hizmetlersayılabilir: – .com alan adları için ilk yıl 0,96 $ karşılığında e-mail fonksiyonu ve internet kartviziti – Esnek ayarlanabilen posta kutusu boyutuna sahip e-mail paketleri – Pakete dahil alan adı, sınırsız trafik ve sınırsız web sayfası sunan hosting, hazır websitesi ve WordPress paketleri – 300’ü duyarlı tasarım olan yaklaşık 500 şablon içeren hazır websitesi – Güvenli çevrimiçi depolama alanı sağlanacak.

HiDrive: Dropbox’tan daha hesaplı ve SMBFTP, FTPS, WebDav, SFTP gibi çok çeşitli protokollerle birlikte – Sanal sunucular ve yüksek performanslı kiralık sunucular, sınırsız trafik, IPv6 destekli donanım sağlayabiliyorlar.

 

Strato’nun Türkiye pazarıyla ilgili yaptığı anketler:

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here