Ana sayfa Yazılım 1.800 TL’lik iOS Uygulamaları

1.800 TL’lik iOS Uygulamaları

0

Bu uygulamalar çok pahalı ve sizi ikinci bir iPad satın almanın kıyısından döndürebilecek düzeyde
 

Hayatın sonsuz dinamiği insanoğlunu çevrelerken aynı zamanda tüm dünyayla kontak dahilinde de olunabiliyor. Oyun oynayabiliyor, müzik dinleyip video izlenebiliyor. iPad, iPhobe ya da iPod touch”ınız üzerinden çeşitli uygulamalarla hayata dair aklınıza gelebilecek her şeye az ya da çok karışabiliyorsunuz. Bu noktada iOS teknolojisinin size sunabildikleri yani sırları ise o kadar fazla ki. Bunlardan birini, iOS”daki en pahalı uygulamalara değiniyoruz.

app.cash

app.cash, 449,99 $”lık fiyata sahipti ama şimdi $999.99(1800TL) Neden mi? çünkü o çok yetenekli bir kasiyer sistemi, olağanüstü bir muhasebe uygulaması. Hatta Epson”ın 1 milyon dolarlık dijital baskı cihazlarını da destekliyor. Tam anlamıyla bir yüksek segment iş uygulaması.
 

 
Agro
Eğer tarım odaklı bir ticaret erbabıysanız ve evrak dosyalama konusu başınızı ağrıtıyorsa Agro tam size göre. Tüm denetimler, kimyasallar, bitkiler ve zararlılarla ilgili işinizi kolaylaştırıyor Agro; ancak inanılmaz fiyarıyla ona sahip olmadan önce iki kez hatta yaklaşık on kez düşünmeniz gerekebiliyor.

The Alchemist SMS
The Alchemist SMS, metin mesajları göndermel için geliştirilmiş çılgın bir uygulama değil, hayır. O çelik, hurda ve metal konusunda bir geri dönüşüm programı. İlginç bir uygulama ama maaliyetleri kontrol altında tutmak için lüks ve başarılı bir teknoloji altyapısına sahip.

 

QSFFStats
Futbol bahis oyunları ülkemizde çok sevildi. iOS için konuya ilişkin bazı uygulamalarda var, ancak böylesini ne gördünüz ne duydunuz! QSFFStats adlı uygulama ile futbol liglerini takip etmenin ne gibi boyutlara ulaşabileceğini inanılmaz düzeylerde görebiliyorsunuz. İstatistikler yükleyip analiz de yapabileceğiniz uygulama, bu konuya fazlasıyla derinlemesine eğilmek isteyenler için ideal. Ancak uygulamanın tek bir sorun var: İnanılmaz fiyatı.
 

 
BarMax CA and BarMax NY for iPad
Hukuk öğrencileri için geliştirilmiş bir eğiitm uygulaması var sırada. Ancak nedir onu bu kadar pahalı kılan? Sınavlara hazırlamak için o kadar ilginç ve derinlemesine algoritmalara sahip ki bu denli yüksek bir fiyat etiketini çoğu kimseye göre sonuna kadar hak ediyor. Kapsamının yalnızca California ve New York”taki sınavlar için olduğunu da belirtelim.

Intuition Control Solo WolfVision
VolfVision, Avusturyalı bir Hi-end teknoloji uzmanı. Optoelektronik teknolojiler ile 3 boyutlu nesnelerin görüntülenmesi; belge, kitap, fotoğraf gibi öğelerin yüksek çözünürlüklü şeklide projektör, monitör, interaktif yazı tahtalarında görüntülenmesi için tasarlanan aygıtları ile lüks bir marka.Uygulaması da lüks; neden mi çünkü tam 1.850 TL”lik fiyatıyla App Store”un en yüksek fiyatlı on uygulamasından biri.

 

vueCAD Pro
Bu mega-pahalı uygulamaprofesyonel bir CADgörüntüleyicisi.2.000 TL”ye yakın fiyatıyla vueCAD Pro sayesinde FTP aracılığıyladoğrudancihazlarınızın üzerinebir web sitesi, 3. partihizmetleri (örneğin Dropbox), iTunes ya da e-postamodelleriyükleyebiliyorsunuz.

MobiGage NDI
MobiGage NDI ise ölçüm planları oluşturmak, düzenlemek ve çalıştırmak için tasarlanmış doğaüstü bir zekanın ürünü. İşlerinizi inanılmaz düzeyde kolaylaştırıyor. Ancak bu kadar da pahalı olmalı mıydı? Yanıtını size bırakıyoruz.
 


 
VIP Black
VIP Black uygulamasını indirmek mi istiyorsuz? üzgünüz bu kadar kolay değil; öncelikle 1 milyon doların üzerinde varlık gelirine sahip olduğunuzu doğrulamanız gerekiyor. Yüksek potansiyelli müşterilere hitap etme konusunda farklı bir metot belki ama emin olun ABD”de büyük ilgi gören bir uygulama VIP Black. Uygulamanın teması ise “milyonerlerin” markaları, gittiği mekanlar hakkında çok özel bilgilerin paylaşımı şeklinde. Biz neler paylaşıldığını”henüz” bilmiyoruz ama milyon dolarınız varsa ve ABD”de yaşıyorsanız bu ultra-VIP bilgileri lütfen bize e-mail olarak gönderin.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here