Yeni bir Command & Conquer oyununu gelebilir!

Red Alert ve Battle of Middle-earth seçenekler arasında yer alıyor.

Eğer RTS oyunları ile ilgiliyseniz Greg Black ismi size fazlasıyla tanıdık gelecektir. Ünlü oyun geliştiricisi Black, yıllarını EA Games ve Blizzard çatısı altında RTS oyunları geliştirmeye adamış birisi olarak anılıyor. Starcraft, Command & Conquer, Red Alert, Empires & Allies ve Battle for Middle - earth oyunlarında çalışan geliştiriciden ilginç bir paylaşım geldi. Blizzard'ın ardından şu anda EA Games'te çalışan Greg Black, kendi Twitter hesabı üzerinden çalıştığı projenin ne olduğunu göstermek için sabırsızlandığını dile getirdi.

Greg Black, Twitter hesabı üzerinden ilginç bir paylaşım yaptı

Özellikle Command & Conquer ve onun alt serisi olan Red Alert ile oldukça büyük bir hayran kitlesine hitap eden EA Games, bakalım Greg Black'in söylediklerini doğru çıkaracak mı? Ayrıca EA Games'in geride bıraktığımız dönemlerde "Daha çok Star Wars oyunu yapmak istiyoruz." açıklaması ile birlikte gizliden gizliye yeni bir Star Wars: Empire at War oyunun da geliştirildiğini varsayabiliriz.

Star Wars temalı RTS oyunu olan Empire at War, oynanıi dinamikleri ile çıktığı dönemde oldukça büyük bir ilgi toplamıştı.

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam