TP-Link CP220 ile araçta çok hızlı şarj

TP-Link’in ilk araç şarj cihazı iki adet USB girişine sahip ve son derece hızlı, güvenli şarj ediyor.

Akıllı telefonu yolda, yemekte, çalışırken, gezerken ya da araba kullanırken her yerde, her zaman güvenle şarj etme gereksinimi duyuyoruz. TP-Link, akıllı telefonların her yerde güvenle şarj edilebilmesi için de çözümler üretiyor. Taşınabilir şarj cihazları olan powerbank’lar ile pazarda önemli yer elde eden şirket, şimdi de araç şarj cihazı üretti ve ilk model bu hafta içinde Türkiye’de satışa sunuluyor. 
 
Tıpkı powerbank’larda olduğu gibi araç şarj cihazlarında da kalite ve güvenlik son derece önemli. Bu alanda pek çok ürün bulunuyor ama çoğu kalitesiz ve güvenliği olmayan ürünler. TP-Link, tüketicilerin kaliteli, güvenli ve de diğer markalı ürünlere göre uygun fiyatlı araç şarj cihazı beklentisine cevap veriyor. CP220 model adını taşıyan TP-Link’in araç şarj cihazı,  güvenli ve kaliteli ürün arayanlara hitap ediyor.

Akıllı şarj teknolojisine sahip olan CP220’de, yüksek performanslı iki adet 2.4A USB çıkış yer alıyor. Akıllı şarj teknolojisi sayesinde bağlanan cihazı tanımlayarak uygun akımı veren CP220, kısa mesafeli yolculuklarda dahi hızlıca cihazları şarj edebiliyor (1.65X hızlı şarj). Aynı anda iki cihazı birden şarj edebilen TP-Link’in araç şarj cihazı ile araçta yolculuk yaparken hem akıllı telefonu hem de tablet bilgisayarı güvenle şarj etmek mümkün oluyor. Büyük ya da küçük pile sahip tüm akıllı cihazları (telefon, tablet, giyilebilir ürünler, vb) şarj edebilen CP220, bir iPhone 6S Plus’ı 30 dakikalık bir sürüş süresinde ek 9 saatlik bir konuşma süresi verebilecek kadar şarj edebiliyor. iPhone’un orijinal şarj cihazına oranla yüzde 40 daha hızlı şarj edebiliyor. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam