Ana sayfa Haber Total War: Three Kingdoms yayınlandı!

Total War: Three Kingdoms yayınlandı!

68
0

Creative Assembly’nin Total War serüveni hız kesmeden devam ediyor. Warhammer serisinden sonra tarihsel olaylara tekrar değinmeye başlayan firma, Total War Saga: Thrones of Britannia,Rome 2’nin ek paketi Empire Divided ve daha duyurulmamış bir zaman dilimini işleyen yeni bir oyundan sonra şimdi de Total War: Three Kingdom’ı duyurdu. antik çin’de geçecek olan oyun, milattan sonra 130’da geçecek.

Total War: Three Kingdoms duyuruldu

Oyunun Steam açıklaması ise şöyle:

“Yıl MS 190. çin kargaşa içinde.

Han Hanedanlığı, çocuk imparatorun karşısında parçalanıp dağılıyor. Ancak, sembolik bir lider olan bu çocuk, tiran cenkbeyi Dong Zhuo”nun kuklasından başka bir şey değil. Zalim ve baskıcı bu rejimde Dong Zhuo güç kazanmaya devam ederken, imparatorluk ise kargaşaya sürükleniyor.

Fakat umutlar henüz tükenmedi.

Zorbalığın karşısında kardeşlik yemini etmiş üç kahraman, yaklaşmakta olan duruşmalar için destek toplar. Bu davranışlarından örnek alan ve fırsattan istifade eden çin”in önde gelen ailelerinin cenkbeyleri, Dong Zhuo”nun acımasız hükmüne son vermek için kırılgan bir koalisyon kurar. Tiranın karşısında zafere ulaşabilecekler mi? Yoksa şahsi hırsları, zaten sallanmakta olan ittifaklarını parçalayıp onları üstünlük yarışına mı sokacak?

Ortaklıklar ateş püskürüyor. Bağlılıklar taraf değiştiriyor. İhtilaf yangını yeni fırsatlar doğuruyor. Kesin olan tek bir şey var: çin”in geleceğini kendi şampiyonları şekillendirecek.”

Total War: Three Kingdom için henüz bir çıkış tarihi belirtilmemiş olsa da 2018 sonunda gelmesi bekleniyor. Görünüşe göre Creative Assembly, Total War oyunları ile bu yılı yoğun geçirecek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here