Son Model Fotoğraf Makineleri

Bahar sonrası yanımızda gezdireceğimiz arkadaşlarımızı tanıyalım...

Tatil planlarınızı şimdiden oluşturmaya başladınız. Newtech dergisi okurlarının genelinin “aktif tatilci” olduğunu düşündüğümüzden onları deniz, kum güneş kesmeyecektir. Bunun yanında yeni yerler görmek, onları fotoğraflamak, videolamak isteyeceğinizi düşündüğümüzden yaza giriş ayı olan Mayıs sayımız için fotoğraf makineleri ve fotoğrafçılık üzerine bir dosya konusu hazırladık.

Nikon D750

 

Nikon’dan FX biçimli fotoğraf makinesi

Fotoğraf fırsatlarını artırmak ve yükünüzü hafifletmek için tasarlanan Nikon D750, çekim yapılan konuma veya koşullara bağlı olmaksızın harika tam çerçeve görüntüler sunuyor. Yeni tasarlanan FX biçimli sensör, yüksek ISO’larda her zamankinden daha net sonuçlar ile muhteşem bir görüntü kalitesi sunuyor.

Son derece hassas AF performansı, 6,5 fps’ye kadar arka arkaya çekim hızı ve 1080/60p hızında Tam HD film kaydı ve değişken açılı ekranı size kendinizi ifade konusunda sınırsız özgürlük sunuyor. Dahili Wi-Fi, FX biçimli etkileyici fotoğrafları anında paylaşmayı çok kolaylaştırıyor. Nikon’un Picture Control 2.0 özelliği, hem durağan görüntüler hem de videolar için harika görüntü işleme ve iyi optimizasyon esnekliği sağlıyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam