Ana sayfa Haber Snapchat yeni versiyonuyla platformlar arası paylaşıma izin verecek!

Snapchat yeni versiyonuyla platformlar arası paylaşıma izin verecek!

73
0

iPhone X üzerinde Snapchat

Snap Inc. tarafından yapılan açıklamaya göre Snapchat yeni versiyonunda uygulamaya eklenen hesaplar aracılığıyla kullanıcıların snaplerini ya da hikayelerini paylaşmalarına imkan sağlanacak. Paylaşılan içerikler direkt olarak o platformda görüntülenebilecek.

Şüphesiz kullanıcıların daha fazlasının tamamiyle Instagram’a geçip Snapchat’i bırakmasını engellemek adına başlatılan hareketler dizisine bir yenisi daha eklendi. Snapchat, artık kullanıcıların Twitter ya da Facebook hesaplarıyla Snap hesaplarını eşleştirerek yaptıkları paylaşımları diğer platformlara da aktarabilme olanağını sunacak. Bu paylaşımlar, Twitter ya da Facebook akışlarında direkt olarak görüntülenebilecek, bu sayede Snapchat içeriği bu büyük platformların katkısıyla bir nebze olsun daha geniş kitlelere ulaşarak firmayı rahatlatacak.

Snapchat hayaleti

Alternatif olarak, kullanıcılar dilerlerse snaplerinin bağlantısını e-posta ya da mesaj olarak da gönderebilecek. Bu mesajların alıcıları, Snapchat kullanıcısı olmalarına gerek olmaksızın bir tarayıcı penceresinden gönderileri görüntüleyebilecek. Bu paylaşımlarda muhtemelen bu kullanıcıları Snapchat’e katılmaya ikna etmek için bir takım reklamlar da yer alacaktır.

Bugünden itibaren dağıtılmaya başlanan güncelleme önümüzdeki haftalarda dünyanın tamamında kullanılabilir hale gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here