Skype’ta mesajlaşmak artık daha eğlenceli! İşte yeni Skype güncellemesi!

Anlık mesajlaşma uygulaması Skype son güncelleme ile daha kullanışlı hâle getirildi.

skype-yeni-guncelleme

Microsoft, Skype’ta uygulanan yenilik ile kullanıcıların istedikleri renk ve dekoratif yazılarla mesajlaşma ve görüntülü aramalarını kişiselleştirebileceklerini duyurdu.

Skype, yeni güncelleme ile konum paylaşımı, grup sohbetleri ve YouTube videolarının gönderilmesine imkân sağlayacak.

Güncelleme ile birlikte yenilenen tasarımda mobil uygulamasına “Highlights” (Öne Çıkanlar) sekmesi eklendi. Bu özellik sayesinde Skype kullanıcıları listelerindeki diğer kişilere anlık fotoğraf ve video gönderebilecek.

Son Skype güncellemesi ile birlikte kullanıcılar artık İnternet üzerinde belli bir alana arama yapabilecek. Arama özelliği uçak bileti, yemek tarifi ve aklınıza o an gelen ne varsa Skype aracılığıyla arama yapabileceksiniz.

Skype güncellemesi Android cihazların ardından iOS'larda da birkaç hafta içinde aktif olacak.

Yenilenmiş Skype versiyonu öncelikli olarak Android kullanıcıları için hazır hâle getirildi. iOS kullanıcıları ise yeni özellikleri kullanabilmek için bir süre daha bekleyecek. Mac ve Windows kullanıcılarının yeni Skype tanışmak için ise birkaç ayı daha var…

Teknoloji çevreleri, WhatsApp, Snapchat ve Facebook Messenger karşısında kan kaybeden Skype’ın pazardaki payını büyütmek için bu yeniliğe gittiğini konuşuyor. Bakalım bu güncelleme ile Skype anlık mesajlaşma uygulamaları arasındaki savaşta bir adım öne geçebilecek mi?

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam