Sevgililer gününde sevgiliye "tekno" hediyeler

Newtech'teki sevgililer günü içeriğimiz şimdi Technotoday'de.

 

 

 

En sevdiğinize gömlek, kırmızı gül, kalpli yastık, pofidik terlik veya peluş ayı almak istemiyor ve “Benim sevgilime teknoloji yakışır” diyorsanız, bu rehberimizde birbirinden harika teknolojik hediye tavsiyeleri sizleri bekliyor.

MSI ADORA22 All in One PC Eğer kaba PC kasalarından ve kablo karmaşasından sıkıldıysanız ama sevgiliniz bir türlü masaüstü bilgisayarın üstün performansından ve büyük ekranından vazgeçmek istemiyorsa MSI ADORA 22 2M All in One PC tam aradığınız hediye.

 

Tüm bileşenleri monitörünün arkasında bulunan bu hepsi bir arada bilgisayarı çalıştırmak için masanın üstüne koyup düğmesine basmak yeterli. Anti-Flicker teknoloji gözleri yormayan ekranı ve Creative Sound Blaster Cinema ses sistemi ile film ve müzik için de ideal bir sistem olan MSI ADORA22 All in One PC, fotoğraf ve film aktarımı için 3’ü bir arada kart okuyucu ve hızlı USB 3.0 (USB 2.0 geriye uyumlu) bağlantı seçenekleri sunuyor. İnceliği ve tasarımı ile evinizin salonunda bile şık bir şekilde durabilecek olan ADORA22 2M klavye ve fare seti ile beraber geliyor

 

 

 

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam