Rocksteady Games, Superman oyununu duyurabilir!

Rocksteady'nin bir süredir bu oyun üzerinde çalıştığına dair haberler geliyordu.

Batman Arkham serisi şüphesiz en iyi süper kahraman temalı oyunlarda başı çekiyordur. Batman Arkham Asylum ile başlayan maceramız VR versiyonunu saymaz isek son olarak Batman: Arkham Knight ile sona ermişti. İşte bu oyundan sonra gözler tabi ki firmanın duyuracağı yeni oyuna çevrilmiş durumda.

Superman oyunu haftaya duyurulabilir!

Aslında Superman oyunu için uzun süredir dedikodular devam ediyor ve Rocksteady'nin bir süredir bu oyun üzerinde çalıştığına dair haberler geliyordu. Son olarak doğrulanmasa da birkaç ay önce yine benzer bir haber ile karşılaşmıştık. Bugün ortaya çıkan ve yine resmi açıklama olmadığı için dedikodu olarak kabul edeceğimiz haberin farkı ise bu duyurunun yakında geleceğini işaret etmesi.

Gelen haberlere göre oyun sektörünün duyuruları ile öne çıkan dergilerinden biri olan Game Informer, önümüzdeki hafta yeni kapağını gösterecek ve bu kapakta yeni bir oyun karşımıza çıkacak. Yine aynı habere göre bu oyunun Rocksteady imzasını taşıyan Superman oyunu olacağı söyleniyor. 4Chan ve Reddit gibi platformlarda yer alan dedikdulara göre de bu duyuru Pazartesi günü gerçekleşecek.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam