Resident Evil 7 için NVIDIA GeForce 378.49 WHQL driver'ları yayımlandı

Piyasaya sürülen Resident Evil 7 için NVIDIA, GeForce 378.49 WHQL driver'larını duyurdu.

NVIDIA bugün, piyasaya yeni sürülen ve piyasaya sürülecek olan bazı oyunlara yönelik yeni bir WHQL driver'ları yayımladı. For Honor beta ve Resident Evil 7 için duyurulan yeni WHQL driver'ları, oyunları desteklemek ve frame rate düşüklüklerini ve geçtiğimiz nesil PC'Leri yükseltmek amacıyla yayımlandı. Driver'ları henüz edinmeyen kullanıcıların, Google'da, söz konusu driver sorunlarıyla ilgili sorular yönelttiği de görülüyor. 

Resident Evil 7 ile ilgili performans problemleri var. Özellikle Windows Store versiyonu için rapor edilen sorunlar, kısmi olarak yeni GeForce 378.49 WHQL driver'ları ile giderilmeye çalışıldı. Fakat sorunları çözülmeyen kullanıcılar dla var. 

Ayrıca geliştiriciler, Conan Exiles oyununu da 'early access' programına dahil ettiler. Bu RPG oyununda ve For Honor isimli oyununun beta sürümlerinde de bu driver'larla performans problemleri giderilmeye çalışılacak. Son dönemlerde bunun gibi performans ve fps düşüklüğü sorunlarını çok fazla duymaya başladık ve yayımlanan driver'lar da artık yetersiz kalmaya başladı.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER