Oyun Bilgisayarları

En iyi performans sunan oyun bilgisayarları...

En iyi performans sunan oyun bilgisayarları
 

Günümüzde oyun ve elektronik spor dünyası oldukça büyük kitlelere yayılmış durumda. Özellikle bir çok oyunun milyon dolar ödüllü turnuvalarının olduğunu düşünürsek bu turnuvalardan iyi sonuç çıkarmak takımların iyi oyununun yanı sıra kullandığı oyun bilgisayarları ve donanımlarından geçiyor. Bu ay sizler için piyasada en çok rağbet gören oyuncu bilgisayarlarını ve bilgisayar oyunlarını inceledik. Dizüstü bilgisayarlara talebin çoğaldığı günümüzde ağırlıklı olarak yine bu modelleri incelediğimizi belirterek yazımıza başlayalım.

MSI GT70 SuperR 2( Dizüstü )
MSI markasının en yeni oyuncu bilgisayarlarından biri MSI GT70 SuperR 2. Bu bilgisayar en yeni 4. nesil Intel Core i7 işlemcinin üstün hızı ve NVIDIA GeForce GTX780M serisi ekran kartının eşsiz gücünü kullanıyor. Markanın önceki nesil bilgisayarlarına bakarak oldukça güçlü donanımları barındıran GT70 SuperR 2, kullandığı ekran kartının fark yaratan özelliklerinden GPU Boost 2.0 ile nefes kesen görüntülerle oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.
 

 
Ayrıca bilgisayarınızı Matrix Display özelliği ile muhteşem bir multimedya merkezine dönüştürebilirsiniz. Bilgisayarın ekranı hariç 2 farklı bağımsız ekran bağlayabilir ve çoklu görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede aynı anda hem iş yapabilir, film izleyebilir veya oyun oynayabilirsiniz.

Akıllı, sessiz ve son derece verimli tek fanlı bir soğutma çözümü ile gelen bilgisayar gerçek anlamda bir performans canavarı haline geliyor. Tek dokunma ile devreye giren soğutma özelliği ısıyı 8 derece kadar düşürüyor. Bu modelde internet bağlantısını da en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Bilgisayarın klavyesine Steelseries noktayı koymuş. LED aydınlatmalı klavye ile karanlıkta da bir adım önde olabilirsiniz. Multimedya tuşlarının tamamının dokunmatik olduğunu hatırlatalım. MSI bu modelinde en üstün ses sistemlerini tasarlayan Dynaudio ile işbirliği yaparak gene muhteşem bir ses deneyimi sunuyor. İncelediğimiz oyun bilgisayarlarından dizüstü kategorisinde editörün seçimi GT70 SuperR 2 oluyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam