OKI yeni 5 renkli yazıcısını İstanbul’da tanıttı

OKI Data Corporation (ODC) Başkanı T.Hiramoto, Türkiye’nin OKI açısından çok önemli potansiyele sahip bir ülke olduğunu belirtti.

Teknoloji şirketi OKI, baskı profesyonelleri ve dikey  sektörler için özel olarak geliştirdiği, segmentinde bir ilk olan 5 renkli baskı yapan  ödüllü yazıcıların da aralarında bulunduğu  yeni ürünlerini OKI Data Corporation (ODC) Başkanı T. Hiramoto’nun katıldığı “The Future of Printing is Brilliant” temalı toplantı ile  İstanbul’da tanıttı. OKI yazıcıların geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasını yapan ODC’nin Başkanı T.Hiramoto, Türkiye’nin OKI açısından çok önemli bir ülke olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: “OKI’nin 2013 yılında 2012 yılına  göre gelirlerini yüzde 11 oranında arttırması bekleniyor. Avrupa bu gelişmeye çok önemli katkı sağlıyor.

 

 

OKI yeni 5 renkli yazıcısını İstanbul’da tanıttı

 

 

 

Avrupa’da 30, Türkiye’de 12 yıldır ofislerimiz aracılığıyla yürüttüğümüz faaliyet bizim baskı alanındaki işimiz için önemli dönüm noktasıdır .Türkiye bizim için çok önemli potansiyele sahip ülkelerden birisidir. Bugün pazarı doğrudan etkileyecek yeni bir teknolojimizi, endüstrinin ilk 5 renkli dijital LED yazıcısını size tanıtacağız”. OKI Lansmanında tanıtılan beyaz tonerli yazıcı serisinden   C711WT ve 5 renkli yazıcısı ES9541 ile 360 grama baskı yapma özelliğine sahip segmentindeki tek A3 yazıcı olan C931 ve açık bir platform üzerinden çalışan MC760 ve MC7680 çok amaçlı yazıcılar ( MFP) davetliler tarafından ilgiyle karşılandı.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam