OKI yazıcıları ile bulut ve mobil baskı

Mobil ve bulut uygulamalarını destekleyen OKI yazıcı ile baskı kolaylaşıyor, ekstra verimlilik sağlanıyor

Tablet, akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarlar aracılığıyla günlük işlerini yürüten kişi sayısı artarken, OKI yazıcıların mobil ve bulut baskı yetenekleri genişliyor. AirPrint, Google Cloud Print, Cortado Workplace ve ePrint gibi çok sayıda uygulamayı destekleyen OKI yazıcıları aracılığıyla mobil ve bulut baskı çok kolay alınabiliyor. Mobil cihazlar ile ağa bağlı, kablosuz veya web özellikli bir yazıcıya bağlanarak yada Google Cloud Baskı ile ağ bağlantısına gerek olmadan cloud üzerinden baskı gerçekleştirilebiliyor.

 

Google CloudPrint (Google Inc.) 

OKI yazıcılar Google Cloud Print™ servisi ile uyumlu çalışarak bulut baskı avantajını sunuyor. iPhone iPad ve Android cihazlar ile uyumlu olan, akıllı telefon veya bilgisayarlar aracılığıyla baskı yapılabilmesini sağlayan uygulamadan yararlanmanızı sağlayan çok sayda Cloud Print Ready™ OKI yazıcısı bulunuyor.

Google Cloud Print ile, doğrudan Google hesabından tek bir tıklamayla yazıcıları güvenli şekilde paylaşmak ve yazdırma işlerini yönetmek de aynı derecede kolay oluyor.

Google Cloud Print uygulamasından yararlanmak için OKI yazıcının yazılım güncellemesi gerekebiliyor. Talimatlar için:“http://www.okieurope.com/cloud-printing/” adresi ziyaret ediliyor.

 

AirPrint (Apple Inc.)

OKI yazıcılarla uyumlu olan Apple Inc tarafından geliştirilen AirPrint, iPhone, iPad veya iPod Touch gibi Apple cihazları aracılığıyla baskı yapmayı sağlıyor. Geliştirilen teknoloji sayesinde baskı almak için yazılım ve sürücü indirmeye, cihaz yapılandırmaya gerek kalmıyor. Yazıcının iOS cihazınız ile aynı Wi-Fi ağına bağlanması yeterli oluyor.

AirPrint tek fonksiyonlu siyah-beyaz B serisi, çok fonksiyonlu (MFP) siyah beyaz MB serisi ve çok fonksiyonlu renkli MC serisi OKI yazıcıları ile kullanılabiliyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam