OKI’den yeni masaüstü A3 siyah/beyaz led yazıcı

OKI, yeni Siyah- Beyaz yazıcısı B840 ile; yazıcı hızı, becerisi ve kapladığı alan açısından A4 yazıcı özellikleri taşıyan bir A3 siyah beyaz yazıcı sunuyor.

OKI, KOBİ’ler için ideal çözüm olarak geliştirilen yeni Siyah- Beyaz yazıcısı B840 ile; yazıcı hızı, becerisi ve kapladığı alan açısından A4 yazıcı özellikleri taşıyan bir A3 siyah beyaz yazıcı sunuyor.

OKI Printing Solutions yeni siyah beyaz A3/A4 yazıcısı B840 ile bir kez daha KOBİ pazarında kendinden söz ettiriyor. Bu kompakt yazıcı, bir işletmenin A4 siyah beyaz yazıcıdan beklediği bütün hizmeti A3 baskı olanağını da ekleyerek sağlıyor.
 

OKI B840 ile, başarılı siyah beyaz yazıcı serisinin kapsamını genişletiyor. A4 siyah beyaz yazıcısı B700 ve profesyonel A3 baskı ihtiyaçları için üretilmiş B930’’in yanına bir de A3 siyah beyaz yazıcısı B840’ı ekliyor.
 

Yeni B840 siyah beyaz yazıcı, B700 serisi kullanıcıları olan profesyonellerin ve KOBİ’lerin yüksek kalitede, hızlı, uygun maliyet koşullarında A3 baskı ihtiyacına da tam anlamıyla yanıt vermek amacıyla geliştirildi.
 

Rekabetçi liderlik: Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılama konusunda, B840 performans ve seviyesini yeni bir düzeye taşıyor.
 

Uygun maliyet: B840 kendi sınıfında uygun maliyetli bir A3 siyah-beyaz yazıcı olma özelliğini gösteriyor. B840 hem sayfa başına maliyet, hem de toplam sahip olma maliyeti açısından sınıfındaki diğer A4/A3 mono yazıcı grupları karşısında yeterli rekabet gücüne sahip bulunuyor.
 

Etiketler: oki oki-yazici siyah-beyaz-yazici oki-b840 b840 oki-b700 b700
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER