OKI''den Sevgililer Günü için iki yeni model

OKI'nin LED ve Neon yazıcı ailesi, beklenen ürün yükseltmeleri, yeni baskı çözümlerinin habercisi.

 

OKI’nin, sektörde bir  ilk olan beyaz tonerli yazıcıları ve Pro6410 Neon yazıcısı  ‘Sevgililer Günü’nde farklı, canlı, etkili tasarımlar ve çok özel hediyeler yaratmak isteyenlere çok ekonomik  seçenekler sunuyor.

Beyaz tonerli Pro7411WT(A4), Pro9420WT(A3) dijital transfer medya baskı makineleri  ile kişiyle özel hediyeler hazırlamak  farklı yüzeylere renkli, beyaz baskı yapmak isteyenler, medyalara direkt olarak veya tekstil ve çeşitli sert zeminlere ise OKI yazıcıları ile uyumlu transfer medyalar aracılığıyla baskı yapabiliyor. Tişört, kupa, kristal, zarf davetiye, taş, metal, ahşap ve daha birçok yüzeye beyaz tonerle yapılan  mükemmel baskılar ile hayranlık uyandıran sonuçlar ortaya çıkıyor.

Neon yazıcı Pro6410 ise ultra parlak, göz alıcı floresan renkte tasarımlar yaratmak için transfer medyalar aracılığıyla farklı yüzeylere  baskı olanağı sağlayarak renk profeyonellerini grafik tasarımındaki standart CMY renk sınırlamalarından kurtarıyor. Siyah toner ve Beyaz toner isteğe göre seçerek kullanılmakta, koyu zeminli transfer baskılarında Beyaz Neon Toner, açık renk zemin baskılarında siyah toner seçeneği kullanılabiliyor. Neon serisi hem  açık,  hem koyu  arka planlar üzerinde floresan etkiler yaratıyor.

Etiketler: oki oki-yazici oki-printer
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam