Note 8'i diğer telefonlara üstün kılacak üç temel avantaj

Öncü modellerin henüz açıklanmadıkları bir ortamda Note 8 elini çabuk tutarak, mihenk taşı olacak

Galaxy Note 7’nin başına gelenler Samsung’un yeni fableti Note 8’i, Note 5’in halefi yapıyor. Uzun zamandır yeni bir cihaz bekleyen ‘Note’ tutkunlarının beklentileri gerçekleşiyor. Güney Kore’li firma, yakında yeni amiral gemisi modeli Note 8’in lansmanını yapmaya hazırlanıyor.

Samsung’un gerçek anlamda bir başarı edinmesi için odaklanması gerektiğini düşündüğümüz üç temel alandan söz edeceğiz bu yazımızda.

İsterseniz öncelikle zamanlama konusuyla başlayalım. Daha önce S8 ve S8 Plus’da olduğu gibi diğer firmalardan erken davranan Samsung, Note 8 modelinde de aynı stratejiyi uygulayarak, diğer öncü modellerin öncesinde yapacak ürün tanıtımını. Her ne kadar bize göre amiral gemisi modeller arasında 2017 yılı sonu itibariyle liste başında yer almayı başaramayacak olsa da (bize göre HMD Global Nokia 8 bu şerefe nail olacak), bu strateji Samsung’a ‘referans model’ olma avantajı sağlayacak. iPhone 8 başta olmak üzere, diğer öncü markaların modelleri, Note 8’le kıyaslanacak, spontane olarak reklamı yapılmış olacak.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam