Mac’te Oyun

Valve’in download sistemi Steam sayesinde Mac dünyası içerisinde oyun severleri tatmin etse de bir yandan da beklentileri de artırdı.

Mac hiç olmadığı kadar eğlenceli...
 

Mac platformu üzerinde Steam, oyun için tek mecra değil. “Mac’te Oyun” dosyamızda, Mac’inizi kasıp kavuracak birkaç oyunu ayrıntılarıyla inceleyeceğiz. Genel kanının aksine, bilhassa da Intel işlemci yapısı ile donandıktan sonra Mac platformundaki oyun sayısı arttı. Bu artış aynı zamanda oyunların niteliğindeki gelişmeye de sirayet etti. Artık PC platformundaki oyunlardaki görsel zenginlik tam olarak Mac platformuna da geçmiş vaziyette.
 
macte oyun
 
Dosyamız içerisinde 2011’de Mac’iniz başında geçirdiğiniz saatleri katlayacağını düşündüğümüz yedi oyunu mercek altına alacağız. Özellikle uzun kış gecelerinde Mac’iniz çok daha fazla açık kalacak!

Yine de bu oyunları 2011’de Mac platformunda çıkacak olan oyunların bir habercisi olarak görmek en mantıklısı. Yeni yıl içerisinde Mac platformunda merakla beklenen oyunları arasında Sam Fisher’ın başrolündeki Splinter Cell, Doom’un yapımcılarından gelen ve post-apokaliptik bir dünya tezahürü içerisinde geçen FPS oyunu Rage, son yılların en popüler Mac oyunlarından Portal’ın yeni verisyonu Portal 2 gibi ağır toplar var.

Hazırsanız, Mac’inizi açın ve oyun dünyasının heyecanına merhaba deyin...

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam