Kinguin ve İninal’dan Bahar Kampanyası: Popüler oyunlar indirimde

Kinguin ve İninal işbirliğiyle düzenlenen kampanya ile popüler oyunlar çevrimiçi indirimde.

 

Mass Effect Andromeda 154,27 TL
NieR Automata: 165,46 TL
Battlefield 1: 129,58 TL
Shadow of Mordor GOTY Edition: 14,85 TL
ARK: Survial Evolved: 32,37 TL
GTA V: 84,83 TL

Kinguin ve Türkiye’nin önde gelen yeni nesil ödeme platformu İninal, oyun fiyatlarıyla ilgilisevindirecek bir kampanyaya imza atıyor. Nisan’ın ilk haftası boyunca devam edecek kampanya ile birçok oyuna indirmli fiyatlarla sahip olup,  Kinguin ve İninal’dan hediye kazanma şansları olacak. 7 Nisan 2017’ye kadar devam edecek kampanyanın ilk sürprizi 250’den fazla oyunda %14 ila %90 arasında değişen indirim oranları. Aralarında yakın zamanda çıkmış en popüler isimlerin da olduğu, her zevke hitap eden bir oyun bulmak mümkün. İndirimdeki oyunlara birkaç örnek yukarıda var.

7 Nisan’a kadar sürecek çekilişe katılan şanslı kişiler Kinguin’den 10 euro değerinde hediye çeki veya İninal’dan 25 TL’lik İninal bakiyesi kazanacaklar.

ekilişin kuralları ise şöyle:

 

1) Kinguin'den, ininal ödeme yöntemini kullanarak herhangi bir sipariş verin. Kampanya sitedeki tüm ürünler için geçerlidir ve alışverişlerde alt sınır yoktur.

 

2) Sipariş numaranızı çekiliş sayfasındaki gleam.io uygulamasına girin.

 

3) "Oyun dünyasında tasarlanan en güzel evren hangisidir? Niçin?" sorusuna yaratıcı bir cevap verin. En ilginç cevaplar hediye çekleri ile ödüllendirilecek.

https://www.kinguin.net/tr/blog/ininal-spring-giveaway?utm_source=seti-pr&utm_medium=newsletter&utm_campaign=ininal-spring-giveaway

Etiketler: giveaway kinguin ininal oyun indirimli-oyun
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam