iPhone 7 ne zaman Türkiye'ye geliyor

iPhone 7'nin ne zaman Türkiye piyasasına çıkacağı belli oldu

Ha çıktı çıkacak derken, Apple iPhone'u tanıttı. Türkiye'de ki Apple severler ise bu yeni iPhone'u eleştirseler bile Türkiye'ye gelmesini merakla bekliyorlar. Apple Türkiye Online mağazsında yapılan güncellemeye göre 14 Ekim'de yeni iPhone ile tanışmamız mümkün görünüyor.

Sadece yeni iPhone değil, yeni nesil Apple Watch'ta bu tarihte karşımıza çıkacak. Yeni iPhone 7, 7 Plus ve yeni nesil Apple Watch'ın 7 Ekim'de ön siparişe açılması bekleniyor. Amerika'da 16 Eylül'de satışına başlanan yeni iPhone'ların nasıl bir satış grafiğine sahip olduğunu resmi olarak bilmiyoruz. Çünkü 2007 yılından beri ilk satış rakamlarını açıklayan Apple, iPhone 7 ile birlikte bu bilgiyi paylaşmamayı tercih ediyor.

Yeni iPhone'un tasarımının değişmemesi, kulaklık çıkışının olmaması gibi nedenlerle kullanıcılardan büyk eleştiri almış ve satış beklentileri düşmüştü. Apple'ın rakamları bu yüzden paylaşmamayı seçtiği düşünülebilir. Ancak Samsung Note 7 skandalıyla satışları ivme kazanan iPhone 7 ve 7 Plus'un Apple'ın beklediği rakamların üzerine çıktığı da gelen bilgiler arasında.

Resmi rakamlar henüz belli olmasa da Türkiye'de bu yeni iPhone'un ne kadar talep göreceğini hep beraber göreceğiz. Bakalım iPhone kullanıcıları tepkilerini satışlara yansıtacaklar mı?

Etiketler: iphone-7 iphone apple iphone-7-plus iphone-7-turkiye
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam