HTC’den Android One özellikli sıkılabilir dev çerçeveli cihaz yolda!

HTC’nin çıkaracağı Android One özellikli telefon fiyat olarakda uygun olacak

Android One özellikli akıllı cihaz üretimi konusunda Xiaomi ile başlayan ve Motorola ile devam eden akım son olarak HTC’ de görülmekte. Android One’ın daha fazla tercih edilir hale gelmesini sağlayan, ayrıca telefon çerçevelerinin de kaldırılmasında öncü olan Xiaomi’idi. Motorola’nın çıkardığı son telefon modeli X4’ün Android One özellikli olarak piyasaya çıkacağının anlaşılmasının sonrasında, HTC’nin de Ocean Life isimli yeni bir Android One özellikli telefon üzerinde yaptığı çalışmaların bitme noktasına geldiği anlaşıldı.

HTC’nin çıkaracağı yeni telefonun fiyatının uygun miktarlarda olacağı düşünülüyor. Ayrıca yeni çıkarılacak telefon modeli daha küçük ebatlarda olacak. Şirketin diğer üstün modellerindeki tutulan özelliklerin toplandığı bir cihaz olacak.

Telefon sıkılabilir özellikli yani Edge Sense farkı ile çıkacak. HTC’nin bugüne kadar kullanılan birçok farklı ve işe yarar özelliği bulunacak. Bu telefonun donanım alanının şekillendirilmesinde de HTC’nin fark yarattığı birçok önemli özellik yer alacak diye düşünülüyor. Android One özellikli telefonlar bulunan Android sistemine dahil olurlar. Fakat HTC’nin bu yeni modelinde durum böyle olmayacak. Değiştirilmiş özellikleri olan ve farklı bir yaklaşımla üretilmiş bir telefon karşımıza çıkacak.

 

Etiketler: htc htc-one android-one
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam