Ana sayfa Haber Galaxy S9 ve S9+”ın hızlı şarj özellikleri ortaya çıktı

Galaxy S9 ve S9+”ın hızlı şarj özellikleri ortaya çıktı

67
0

Samsung Galaxy S9 ikilisi adaptör özellikleri

Samsung’un 2018 yılında, yani kısa zaman sonra ortaya çıkaracağı ikili amiral gemileri Galaxy S9 ve S9+, hızlı şarj teknolojisine şüphesiz sahip olacak. çin’den bu konuda adaptör üretimi departmanından gelen bilgiye göre cihazlar 2015 yılından beri kullanılan Samsung hızlı şarj teknolojisini herhangi bir geliştirme olmadan kullanmaya devam edecek.

Firmanın Galaxy S6 modeliyle getirdiği Adaptive Fast Charging, Samsung’un kendi hızlı şarj adlandırması, Galaxy S7 ve S8’de de kullanılmıştı. Firmanın adaptör üreticisinden gelen bilgiye göre Galaxy S9 ikilisi de aynı teknolojiye sahip adaptörle gelecek. Samsung’un hızlı şarj için ekstra bir adaptör almayı zorunlu kılmayacağını düşünerek yorum yaparsak cihaz muhtemelen en fazla 15W’lık hızlı şarjı destekleyecek. 

Kablolu şarj alanında herhangi bir ilerleme yapmasa da Samsung kablosuz şarjda lider konumunu sürdürüyor. Firmanın kablosuz hızlı şarj teknolojisi, cihazlarında aktif olarak bulunuyor ve bazı firmaların kablolu şarjından daha hızlı dolum imkanı sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here