Ana sayfa Etiketler Paylasim

Etiket: Paylasim

Fazla sosyal medya paylaşımı verilerin çalınmasına neden olabilir

Fazla mı paylaşıyorsunuz sizce? O halde biraz kontrolden geçirmelisiniz çünkü fazlası zarar.

TwitPic”ten Twitter”a rakip site!

Twitter'ın popülerliğe kavuşmasıyle paralel bir şekilde adını duyuran TwitPic, Twitter ile arasını açıyor. TwitPic ile Twitter arasındaki ortaklık artık tamamen rekabete döndü. Nas

Flickr’a yeni rakip geliyor

Yahoo çalışanları kendi projeleriyle var olma savaşı veriyor. İşte bu konudaki ilginç adımlardan biri. Flickr"a rakip yeni bir sistem mi geliyor?

3G bağlantınızı paylaştırın

AirTies yazlıklarda, teknelerde veya dönemsel olarak kullanılan mekanlarda kesintisiz ve hızlı 3G internet bağlantısı sağlayacak Air 4420-3G ürününü pazara sunuyor.

100 milyon hesap başkalarının elinde

Geçen hafta 500 milyon üyeye ulaşarak dünyanın en kalabalık sosyal paylaşım ağı olan Facebook"la ilgili gizlilik ayarı tartışmaları hala bitmiyor.

Google Docs çalışmalarınızı paylaşın

Dokümanlarınızın paylaşmak önemli bir özellik. Google Docs da bunun farkına varmış olacak ki, paylaşım seçeneklerini güncelledi.

Limewire bitiyor mu?

Müzikseverlerin bir kalesi daha düşme tehlikesi ile karşı karşıya. Şirketten istenen tazminat gerçekten Limewire'ı tamamen bitirebilir. İşte o rakam...

Rapidshare artık yasal

RapidShare'in başı hakkında açılan davalar sebebiyle bir süredir dertteydi. Eğlence endüstrisi tarafından hedef alınan site, ABD mahkemelerinde aklandı.

Youtube”dan yeni özellik

Daha önce Youtube'a video yüklendiğinde yarı-özel olarak işaretleyip yalnızca 25 kişi içib izlenebilir hale getiriliyordu. Ama artık unlisted videolar var...

Karşınızda Facebook Docs!

Microsoft'un Facebook üzerinden Excel veya Word gibi Office dosyalarını paylaşmamıza olanak sağlayacağı Docs.com kullanıma sunuldu.

Microsoft iPhone”a “Kin”le saldıracak

Microsoft, genç tüketicilere yönelik sosyalleşme fonksiyonlarıyla donanımlı, yeni cep telefonu modelini ABD'de tanıttı.

Uygulaması iPad”den pahalı

iPad'in piyasaya sürülmesinin üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen cihaza özel uygulamalar yağmaya başladı. Şimdilin en pahaısı da kendini gösterdi.

Facebook tüm marketlerde!

Facebook vitaminli su işine de girdi. Küçücük şişesinde 8 vitamin barındıran Facebook"un; kafeinli, limonlu ve vişneli çeşitleri her ağız zevkine ayrı ayrı hitap ediyor.

iPhone ile canlı yayın

iPhone 3GS sahipleri artık Qik Live üzerinden internete canlı yayın yapabilecekler. 3G ve WiFi ağlarında çalışabilen bu telefon ile gördüklerinizi internet üzerinden tüm sevdikleri

Facebook yine değişiyor!

Facebook 2010 yılına önemli görsel ve işlevsel değişikliklerle girmeye hazırlanıyor. Bir grup kullanıcının test ettiği yeniliklerden en önemlisi, arama ve uyarılar konusunda...

Daha sportif YouTube

YouTube eksiklerini gidermek için hummalı bir hazırlığa girdi. Dev video paylaşım sitesi, spor alanındaki eksikliklerini gidermek için düğmeye bastı.

DONANIM

Masaüstü grafik pazarına artık Intel de giriyor!

Şimdilik NVIDIA ve AMD tarafından domine edilen masaüstü grafik kartları sektörü, Intel'in de alana girişiyle iyice kızışacak. Firma yeni videosunda detaylar verdi.