Commvault'un Hypervisor ve depolama ekosistemlerine yeni seçenekler

Commvault, kullanıcılarına servis sağlayaacağı yeni çözümleri ve alternatiflerini genişletiyor.

Commvault Data Platform’daki son yenilikler, NEC donanımındaki ‘snapshot’lar ve Nutanix ortamı için planlanmış ‘snapshot’ kontrolü ile IntelliSnap entegrasyonuna sahip. Commvault IntelliSnap, müşterilerin, genişletilmiş bir uygulamaya uygun ‘snapshot’lar kütüphanesinden hızlı online kurtarmayı kullanmalarına izin veriyor. Bu entegrasyon ile müşteriler, çok kısa süreli kopyalar için az yer kaplayan ‘snapshot’ları kullanırken, ‘snapshot’ yönetimini (kurtarma operasyonlarını içerir) planlamak için de Commvault’un Intellisnap teknolojisini kullanıyorlar. Kesintisiz bir planlama çerçevesi, hızlı kurtarma ve basitleştirilmiş bir yönetime yardım ediyor. 

NEC ve Nutanix için IntelliSnap kapsamı ve desteği, Pure, Nimble, NetApp, EMC, HDS, Fujitsu, Huawei, HPE, IBM, Dell, Infinidat, DataCore ve Oracle için zaten hazır olan Commvault IntelliSnap özelliklerine ek olarak geliyor, böylece Commvault’a endüstrideki en bütün ‘snapshot’ kopya portföyü sağlayıcılarından biri olarak bir pazar avantajı sağlıyor. Commvault, tüm klasik, flash, birleşik ve hyper-converged altyapı yelpazesini destekliyor. 

Verileri ve uygulamaları kurtarmak için en hızlı ve en etkin yollardan biri olan ‘snapshot’ teknolojisi ile müşteriler, geri kurtarma için, depolama iş ortaklarının yerleşik ‘snapshot’ teknolojilerini SLA’lar üzerinden dağıtıma entegre etme arayışındalar. Genişletilmiş ‘snapshot’ yönetim özelliklerine olan talebi karşılayan Commvault Data Platform, müşterilerin kritik uygulamalar ve hypervisor ortamları için üretim performansını artırmalarına izin veriyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam