CES 2017: Lenovo'dan Legion dizüstü PC'si ve yeni bir kişisel asistan teknolojisi

CES 2017'de Lenovo, I/O teknolojileriyle ve dizüstüleriyle öne çıkıyor. Yeni nesil Legion serisi...

Bu iki yeni gaming bilgisayarı, hem profesyonel hem de keyif için oyun oynayan PC meraklıları için üretildi. En yeni oyunlarla uyum sağlaması için tasarlanan son teknoloji harikası Lenovo Legion serisi ile kendinizi tamamen oyuna kaptırmanız için 5 temel alanda oyuncuların beklentilerini karşılıyor:

: Lenovo Legion serisi PC’ler son teknoloji NVIDIA grafikleriyle ve 7. Nesil Intel Core i7 işlemci ile üstün performans sizi bekliyor. En sevdiğiniz oyunları, güçlü RAM’i ve 16GB DDR4 hafızasıyla sorunsuz bir şekilde çalıştırırken, bugün PC’ler için üretilmiş en hızlı port olan Thunderbolt 3 desteğiyle ihtiyacınız olan hıza kavuşacaksınız. Üstelik optimize edilmiş soğutma teknolojisi ve çift metal fanı saatlerce süren oyunlarda bile ısınma sorunu yaşamadan oyunun keyfini yaşamanızı sağlıyor.

 Sanal Gerçeklik yeni dijital gerçeklik olarak 2017 oyun dünyasına yön verirken Oculus Sertifikalı Lenovo Legion serisi bu ihtiyacınıza cevap verecek şekilde tasarlandı. Lenovo Legion Y720 VIDIA GeForce GTX 1060 grafikleriyle HDMI üzerinden bağlayacağınız VR gözlükleriyle sizlere en heyecanlı oyunların kapısını aralıyor.

 Lenovo Legion'da Y720 HD (3840 x 2160) IPS ekranı genel olarak uzun süre ekran iletişimini daha sağlıklı hale getirmek için geliştirilmiş.

Oyunları daha çok gece  oynamayı tercih eden oyuncular için RGB klavye destekli Lenovo Legion Y720 ve kırmızı ışıklandırmalı klavyesiyle Legion Y520 rahatınız için tasarlandı. Ürün ayrıca entegre Xbox One Wireless kumanda desteği ile satışta olacak.

Etiketler: lenovo lenovo-pc lenovo-gaming lenovo-legion
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam