Beklenen HTC U11 artık Türkiye’de! İşte yeni HTC’nin özellikleri!

HTC U11 benzersiz özellikleriyle Türkiye pazarına iddialı bir giriş yaptı.

HTC U11, dünyanın ilk sıkıştırma etkileşimine sahip akıllı telefonu olma iddiasında. HTC’nin yeni amiral gemisinin, bir akıllı telefonun şimdiye kadar sunduğu en üst özelliklere sahip olduğu belirtiliyor.

HTC, yeni üst seviye akıllı telefonu U11’i Türkiye’de satışa sundu. HTC U11’de bulunan HC Edge Sense özelliği kullanıcılara sezgisel ve etkileşime dayalı bir telefon kullanımı deneyimi sunuyor. HTC U11, bağımsız test kuruluşu DxOMark’tan video ve fotoğraf alanında akıllı telefonların şimdiye kadar aldığı en yüksek derecelendirmeyi aldı. En iyi DSLR fotoğraf makinelerinde bulunan tam sensörlü otomatik odaklama teknolojisine sahip yeni Ultra Hızlı OtoFokus'u beraberinde getiriyor.

Başarılı bir optik ve elektronik görüntü sabitleme sistemi ile fotoğraf ve video çekimlerinde el titremelerinden doğan bozuk görüntüyü en aza indiriyor. HTC U11’in ön kamerası , gece veya gündüz parlak selfie’ler için yüksek çözünürlüklü 16MP ile detaylı çekimi ve UltraPixel ışık hassasiyetini birleştiriyor. Ön kamera, arka kamera gibi güçlü HDR Boost ve parazit azaltma özelliklerini kullanıyor.

HTC U11’in 12MP HTC UltraPixel 3, 1.4μm pixel ana kamerası UltraHızlı Otofokus, BSI sensörü, Optik İmaj Sabitleyici (OIS), f/1.7 diyafram açıklığı, Çift tonlu LED flaş, 10 saniyeye kadar otomatik zamanlayıcı, Yüz algılama, Manuel kontrolle Pro modu, 32-saniyelik pozlama, RAW format desteği, HDR Boost, Panorama Hyperlapse, Ağır çekim video (1080p @120fps), 3D ses sile 4K video çekimi, Hi-Res stereo kayıt ve Akustik Fokus ve Video Pic özellikleriyle öne çıkıyor. HTC U11’in16MP’lik ön kamerası ise kullanıcılarına BSI sensörü, Canlı Makyaj, Otomatik, Sesli ve Panaromik Selfi, 10 saniyeye kadar otomatik zamanlayıcı, HDR Boost ve Full HD 1080p video çekimi özellikleri sunuyor.

Basit bir sıkıştırma ile HTC Edge Sense, fotoğraf çekme, Facebook açma veya istenen uygulamalardan herhangi birini başlatabiliyor. Örneğin, fotoğraf çekmek için telefonu telefonu sıkmak yeterli. HTC U11’deki sıkıştırma hareketini özelleştirmek de mümkün. Örneğin sadece sıkıştırarak e-posta uygulaması ya da sevilen bir oyun açılabiliyor, ya da önceden atanmış seçeneklerden biri çalıştırılabiliyor. HTC Edge Sense özelliği, cihazın yanlarına uygulanan basınca tepki verdiği için neredeyse her durumda kullanılabiliyor. Bu özellik, eldiven giyerken ya da kar veya yağmur gibi normalde dokunmatik düğmelerde sorun yaratan durumlarda kullanım imkânı sunuyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam