Asus P1 Projektör İncelemesi

Asus'un taşınabilirliği ve pratik kullanımıyla öne çıkan P1 projektörünü inceleme altına aldık!

Asus'un taşınabilirliği ve pratik kullanımıyla öne çıkan P1 projektörünü inceleme altına aldık!
 

Asus’un son zamanlarda bilgisayar dünyasındaki önemli yükselişi, firmanın diğer ürünleri tarafından da takip ediliyor. Karşımızdaki ürün taşınabilir bir projektör cihazı. P1 adını alan mini projektör ile Asus, deyim yerindeyse projeksiyon dünyasına her yerden her an giriş yapabilmemizi sağlıyor. İlk aşamada hafifliği ile bizi şaşırtan projektör, 13x12.5x3.3 boyutlarında ve 415 g ağırlığında. Ürün her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz türde. Özellikle işiniz dolayısıyla sık sık gezmek ve gezdiğiniz yerlerde sunumlar yapmak zorunda kalıyorsanız, P1 daha ilk saniyede bu özellikleriyle bile ilgi alanınıza girecektir. Öte yandan bir projektör edinmeyi planlıyor ve piyasadaki devasa projektörlerle uğraşmak istemiyorsanız da P1’i ilgi alanınıza alabilirsiniz.
 
Asus P1

Kendisi ufak ve hafif boyutlarına rağmen performansıyla bizleri memnun etti. Taşınabilirliğin ön planda tutulduğu bir cihazda 1280x800 çözünürlük görmek açıkçası çok önemliydi. LED lambası sayesinde enerjiyi oldukça verimli kullanan ve bir o kadar da doygun renklere sahip görüntü sunan P1, pratik kullanımıyla beğenimizi bu alanda da kazanmayı bildi.
 
Ayın Ürünü

Cihaz üzerinde 5 adet buton bulunuyor. Bunlar cihazı açma/kapama, görüntü menüsüne gitme, menü ve menüde ilerleme butonları. Projektör lambasının üzerinde ise odak ayarı için kaydırmalı teker bulunuyor. 200 lümen parlaklık sunan P1’in kısa mesafede (1 metre) 40 inç ekran boyutuna ulaşan görüntü boyutu sunduğunu gördüğümüzde ise ürüne olan sevgimiz daha da arttı.

Etiketler: asus p1 projektor projeksiyon tasinabilir mobil mobilite led isik perde portable ayin-urunu
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam