Altec Lansing Epsilonia Hoperlör inceleme

Ahşap görünümlü dekoratif bir hoparlör tatmin edici bir ses kalitesine de sahip

2 adet 1.5 inç, 1 adet de 4 inç'lik hoparlörleri ile 20rms ses gücü sunan Epsilonia, bluetooth 4.0 ve 3.5mm line in ses girişlerini destekliyor. Aynı anda 2 bluetooth cihaza bağlanıp, aynı zamanda ses kablosu ile de bağlantı yapabiliyorsunuz ve bu bağlantıların kontrollerini kumandadan gerçekleştirebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken kutudan çıkan adaptörünü Epsilonia'ya takmanız ve yine kutudan çıkan kumanda ile kontrol etmeniz. Kutudan 3.5mm ses kablosu da çıkıyor. 

Ahşap dış yüzeyi ve doğal görüntüsüne eşlik eden metalik gri standı ile zarif bir görünüme sahip olan Epsilonia NFC teknolojisini de destekliyor. Bu teknoloji ile hoparlöre bağlanmak için telefonunuzu cihazın ahşap yüzeyindeki NFC simgesine dokundurmanız yeterli. Bağlandıktan sonra ister cihazın standındaki düğmelerden isterseniz de kutudan çıkan yine şık bir görünüme sahip minimalist beyaz kumandasından kontrol edebilirsiniz. Aynı anda iki bluetooth cihaza bağlanabilen Epsilonia'nın bu fonksiyonunu ve ses girişleri arasındaki geçişleri bu kumandadan yapabiliyorsunuz.

Yaklaşık 2kg ağırlığa sahip olan Epsilonia, ses seviyesi olarak çok tatmin edici ses kalitesi ve ses şiddetine sahip. Entegre DSP (dijital ses işleme) ile güçlü bir deneyim yaşatan Epsilonia, diğer bir Epsilonia ile stereo şekilde çalışmak üzere eşleştirilebiliyor. 

Altec Lansing Epsilonia Hoperlör Fiyat : 1.030 TL

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam