Akıllı öğrenciye akıllı teknolojiler

Newtech'in dosya konularından: Akıllı öğrenciye akıllı teknolojiler...

Tatil sona erdi, okul zamanı! Heyecan dorukta, yeni bir ders yılı ve elbette ebeveynler için de tatlı bir telaş. Kitaplar, defterler, kalemler, silgiler, cetvel, çanta… Tüm eksikleri gidermek için harekete geçme zamanı! Üstelik eğitimciler için de ayrı bir heyecan söz konusu. Teknolojiye ayak uydurmak isteyen kurumların bu yöndeki entegrasyonu için de adımların atılması gerekiyor. Neyse ki Newtech var!

Okulların açılmasından önce eğitime çok daha kapsamlı aşamalar kazandıran teknoloji ürünlerinin seçimi konusunda üzerinizdeki yükü almak için farklı fiyat aralıklarında cihaz ve aksesuarların yer aldığı eşsiz bir rehber hazırladık.

Apple iPad Pro 9.7 inç + Apple Pencil + Klavye

Size harika bir önerimiz var! 9.7 inç iPad Pro, Apple Pencil ve iPad Pro için Smart Klavye; bu harika üçlüyle aynı anda tanışmaya ne dersiniz? Dokunmatik ekran kalemiyle çizimi, not almayı mümkün kılan iPad Pro ile ayrıca tüm ders notlarınızı tutabilir, problemler çözebilir, etütler yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızda ise teneffüslerde oyunlar oynayabilir ya da internete bağlanabilirsiniz. Apple Pencil ile notlar alabilir, en hassas şekilde dilediğinizce çizimler gerçekleştirebilir ve Smart Klavye’yle de yazabilirsiniz. Ve hazır olun...

(Troy mağazalarında Okula Dönüş Kampanyası döneminde sizi özel bir indirim bekliyor. Detaylar için: www.troyestore.com)

2.249 TL yerine 2.085 TL

MacBook Air 13 inç MMGF2 TU/A

iPad modellerinin yanı sıra taşınabilirliğin ve performansın limitlerini belirleyen bilgisayarlar da sırt çantanızda yer buluyor; bunlardan en havalı olanı ise şüphesiz MacBook Air! Mükemmel bir mobil öğrenim ortamı sunan MacBook Air, eğitim için ideal. Ek olarak günlük öğrenci kullanımının zorluklarına da uyumlu; sert ve dirençli. Dünyanın en küçük bilgisayarlarından Apple MacBook Air ile derslerinizi, sosyal ağlarla entegrasyonlarınızı ve tüm eğlencenizi yanınızda, üstelik her zaman kolaylıkla taşırsınız. 1440 x 900 piksel çözünürlüklü 13.3 inç ekran, 8 GB RAM, 12 saate kadar pil ömrü, Intel HD Graphics 6000 grafik kartı, 2.7 GHz’e kadar saat hızı sunan Intel Core i5 işlemci öne çıkan özellikleri.

Troy mağazalarında Okula Dönüş Kampanyası döneminde Mac’lere özel %12 indirim. Kampanya Eylül ayı boyunca devam ediyor. Detaylar için: www.troyestore.com

4.069 TL yerine 3.473 TL

Akıllı Okullar

Günümüzde eğitimde “akıllı okul” kavramının içine akıllı tahta, projeksiyon, tablet, monitör, yazıcı, laptop vb. gibi eğitim materyalleri, altyapı sağlayıcıları, akıllı kartlar gibi pek çok ürün ve hizmet giriyor. Bu ürün ve hizmetler birbirlerinden farklılaşan özellikleri ile eğitmen ve öğrencilere çok çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Yerli teknoloji şirketi Vestel, akıllı okullara dair ürünleri ile dikkat çekiyor.

 

Etiketler: apple viewsonic tp-link msi vestel vestel-videowall
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam