Adobe kullanıcıları ve masaüstü yayıncılar yaşadı!

Adobe ile ilişkilerini güçlendiren Microsoft, Adobe imzasıyla gelecek programları müjdeledi.

Dün yapılan MAX konferansı sonrası Microsoft ve Adobe yöneticileri ilişkilerini güçlendirdiğini ve bunun ödülü olarak cihazlara hem masaüstü yayıncılar için hem de genel olarak Adobe kullanıcıları için yeni ürün yelpazesi de duyuruldu. Microsoft cihazlarına sahip olupta, Adobe ürünlerini de kullanıyorsanız, Adobe artık sizlere daha farklı programlar ile işlerinizi kolaylaştıracak. 

Microsoft'un CEO'su Satya Nadella ve Adobe CEO'su Shantanu Nrarayen bir araya gelerek, anlaşma sonrası yeni uygulamaların, yeni programların ve yeni platformların Microsoft kullanıcılarına sunulacağı müjdelendi. Daha önce de benzer atılımı Apple ile birlikte yapan Adobe, Apple'a sadece fotoğraf editörlüğü gibi programlar sağlayarak destek verecek. Ancak, Microsoft-Adobe ikilisinde durum daha farklı olacağı söylendi. 

Adobe'un yeni ürün ve program yelpazesi, Microsoft'un geliştirdiği Windows Phone, Windows işletim sistemlerinde ve Xbox cihazlarda kullanılır olacak. Özellikle Adobe'un sağlayacağı bulut teknoloji servisleri, Surface Pro 3, Xbox ve tablet bilgisayarlarda kullanılabilir olacak.

Microsoft, yeni Surface Pro 3 yelpazesi üreterek bu cihazı Macbook'lara rakip olarak sunmayı planlıyor. Yeni altyapı ve yeni tasarımının yanısıra artık Adobe'un da desteği ile Surface Pro 3, bir masaüstü yayıncılık sektörüne yönelik bir cihaz olarak piyasaya sürülmek isteniyor. Sadece Surface Pro 3'e yönelik değil, Windows tabletlere yönelik yeni Photoshop sürümlerinin geleceği de müjdelendi.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam