Acer Predator serisi monitörleri ve Chromebook'ları CES'te tanıtılıyor

Acer, her zamanki CES takvimini uyguluyor: Chromebook, monitör ve gaming ürünleri...

Aceri CES 2017'de geleneksel CES takvimini uyguluyor. Ancak yeni nesil Predator 21 X gerçekten görülmeye değer! Özellikle eğitim konusunda tercih meselesi olan Chromebook'undan bahsetmekte fayda var. Acer Chromebook 11 N7'nin yavaş yavaş temin edilmeye açık olduğunu duyurdular. Acer Chromebook 11 N7, uzun pil ömrü ve fansız tasarımı ile öğrencilerin çalışma ortamlarına uygun, güçlü ve sessiz bir cihaz isteyen okullar ve okul alanları için  bir tercih olmaya aday.

Okul yöneticileri Chromebook 11 N7'nin farklı modelleriyle müfredata ve bütçe gereksinimlerine bağlı kalabiliyorlar. Acer C731T 11.6 inç IPS dokunmatik ekrana sahipken, C731 dokunmatik olmayan standart bir ekran barındırıyor. Dokunmatik modeller herhangi bir web sayfası veya uygulama hem tek kişilik hem de grup ayarlarında dokunma hareketlerinden yararlandığı için, öğrencilerin daha fazla ilgili olmalarını sağlıyor. 

Chromebooklar birçok ülkede eğitim teknolojisinde fiilen bir standart haline geldi . Yeni Acer Chromebook 11 N7 (C731) okullarda sınıflarda ve laboratuarlarda kullanım için çıtayı daha da yükseğe koyacak – dayanıklı bir tasarım, sessiz ve fansız çalışma ve taşınabilir boyutu ile 1:1 programları için sınıfta, laboratuarda ve okul dışında taşımayı kolaylaştırıyor.

Etiketler: acer acer-laptop acer-monitor acer-predator geforce nvidia intel intel-core
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER