Acer Iconia One 8 hem otomobiller için hem de aileler için

Acer'ın CES 2016'da tanıtacağı Iconia One 8 modeli, hem otomobiller için uygun hem de aile kullanımlarına

Acer, Android sistemine sahip tabletini; Iconia One 8'i tanıttı. 8" hobi tableti olarak lanse edile model, standart video oynatma, internet gezintileri gibi özelliklerin yanısıra Acer Kids Center çocuk uygulamasına da sahip. Hobi kullanımlarına ek olarak otomobillerde veya ofislerde ayrıca bir iş enformasyon kaynağı olarak da kullanılabilir boyutları nedeniyle. Köşeleri, inceliği ve boyutuna bakılırsa özellikle otomobillerde bir multimedya donanımı arayışında olanlar için veya otomobilleri için görüntülü konuşma kaynağına ihtiyacı olanar için ideal olduğunu söyleyebilirim.

İşletim sisteminde Android Lollipop 5.1 sürümünü barındırıyor.  8" ekrana HD IPS paneli, 9 saatlik pil ömrü cihazın donanım özelliklerini barındırıyor. İşlemleri MediaTek'in 4 çekirdekli işlemcisi yürütüyor ve 1GB DDR3L RAM ve 16GB dahili depolamaya sahip.

Iconia One 8 (B1-850) çocuklara uygun olarak basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ve videolar, oyunlar, kitaplar ve web siteleri dahil olmak üzere çocuklara yönelik ön denetimli içerikler barındıran bir uygulama olan önceden yüklenmiş Kids Center ile birlikte sunulmaktadır. Ayrıca, onaylanmamış içerikleri engelleme, çocuklar için önceden içerik seçme ve hatta tablet kullanımı için günlük bir zaman sınırı belirleme gibi ebeveyn kontrol özellikleri var.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER